خانه / ایزوگام دلیجان / خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه | صادرات ایزوگام استاندارد با پلمپ گمرکی | هوبر

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه | صادرات ایزوگام استاندارد با پلمپ گمرکی | هوبر

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه در امر صادرات و یا حتی بازار داخلی، ارزان ترین قیمت های ممکن را در اختیار مشتریان قرار می دهد. صادرات ایزوگام، به همراه استانداردهای ملی، با انجام پلمپ گمرکی از سمت کارخانه، صورت می پذیرد که این مسئله، همکاری مقرون به صرفه و پرسودی را برای تاجران، زمینه سازی می نماید.

خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان با قیمت ویژه

اگر موقعیتی فراهم شود که افراد متقاضی خرید عمده ایزوگام، بتوانند ثبت سفارشات خود را از درب کارخانه به انجام رسانند، بدون شک، قیمت های ویژه ای در اختیار آن ها قرار می گیرد اما سوال اینجاست که یک شرکت، چگونه این قابلیت را خواهد داشت که تامین ایزوگام خود را از کارخانه به انجام رساند؟

امروزه ساختار فروش های غیر حضوری ایجاد شده، بستر مناسبی برای این ارتباط با کارخانه تولید کننده ایزوگام خواهد بود اما سوال اینجاست، آیا این خرید و ارتباط، برای همه مقرون به صرفه است؟

پاسخ منفی است چرا که برای شهرهای مختلف، هزینه های باربری متفاوت است و اگر شما بخواهید یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید، باید حجم خرید بالایی از محصولات ایزوگام یک کارخانه را به انجام رسانید تا هزینه های باربری هم برای شما، به صرفه باشد.

ایزوگام ارزان صادراتی

ایزوگام ارزان صادراتی، چه برندی است؟

اما در عرصه معرفی برندهای ایزوگام، از جمله محصولاتی که ظرفیت های صادراتی خوبی دارند، باید به ویژگی هایی همچون دارا بودن قیمت ارزان هم توجه نمود و شرکت تولیدی هوبر، یکی از بهترین محصولاتی که به تاجران معرفی می نماید، مربوط به ایزوگام دولایه فویل دار با نام تجاری مشکین شرق دلیجان خواهد بود.

تولید این محصول، بر پایه استفاده از قیر پلیمری و قیر دمیده خواهد بود و ترکیب این دو نوع قیر، در نهایت سبب می شود تا قیمت تمام شده این محصول، کمتر شده و در نتیجه، گزینه مناسبی برای بازارهای عراق و افغانستان خواهد بود.

اما نکته مهم دیگری که در کاهش قیمت ایزوگام تاثیر می گذارد، مربوط به کاهش ضخامت و وزن عایق های رطوبتی می باشد و شرکت هوبر در این زمینه هم این قابلیت را برای مشتریان فراهم آورده تا بنا به خواسته خود بتوانند اقدام به سفارش نمایند.

صادرات ایزوگام با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت تضمین شده

با توجه به اهمیت پارامتر قیمت، در امر صادرات ایزوگام و از طرفی، توجه به کیفیت تضمین شده محصول، باید شرایطی فراهم نمود که ارتباط تاجران با کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان، مستقیم و بی واسطه برقرار شود.

به همین جهت، شرکت هوبر با ایجاد ساختار مناسب تبلیغات و فروش اینترنتی، چنین فضایی را فراهم آورده تا انواع محصول ایزوگام و عایق رطوبتی استاندارد رای واسطه در بازار بین المللی هم عرضه نماید.

اگر به دنبال یک ایزوگام پلیمری با وزن و کیفیت استاندارد هستید، پیشنهاد شرکت هوبر، ایزوگام دولایه مارک بردین دلیجان خواهد بود که با ده سال ضمانت، وارد بازار شده است.

بهترین محصولات ایزوگام شرکت هوبر

بهترین محصولات ایزوگام که توسط شرکت هوبر، امروزه به بازار عرضه می شود، مربوط به انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، فویل دار، بدون فویل و … خواهد بود و اگر بخواهیم به نام های تجاری این محصولات، اشاره نماییم، گزینه های زیر، خواهند بود:

  1. ایزوگام بردین دلیجان
  2. ایزوگام بان گستر دلیجان
  3. ایزوگام مشکین شرق دلیجان
  4. ایزوگام پشم شیشه پارسا

هر کدام از این محصولات عایق رطوبتی، به نوبه خود، ارائه دهنده یکسری مشخصات فنی با یک بازه زمانی مصرفی هستند که سبب می شود تا به نسبت دیگری، از قیمت و کیفیت متفاوتی برخوردار باشد و شناخت و کسب اطلاعات بیشتر، در نتیجه تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

به طور مثال، ایزوگام مارک بردین دلیجان با ضخامت ۴ میلیمتر و وزن ۴۲ کیلوگرم، نمونه یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات عایق رطوبتی محسوب می شود که در شرکت هوبر می توانید برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام درجه یک دلیجان | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

ایزوگام درجه یک دلیجان | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

ایزوگام درجه یک دلیجان دارای یکسری مشخصات و ویژگی های می باشد که می توان …

تماس بگیرید