خانه / ایزوگام صادراتی / لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارزان به صورت عمده

لیست قیمت ایزوگام صادراتی ارزان به صورت عمده

یکی از بخش های مهم ساختمان سازی ایزوگام کردن سازه است. این کار کمک می کند تا بنا در برابر نفوذ باران، رطوبت، نوسانات دمایی، و نور خورشید مقاومت بالایی به دست آورد. با کمک ایزوگام مناسب و استفاده از محصولات با کیفیت، عمر عایق و نیز عمر سازه به حداکثر خواهد رسید که برای اطلاع از لیست قیمت ایزوگام های صادراتی ما می توانید نسبت به خرید انواع آن بصورت عمده اقدام نمایید .
یکی از بهترین نوع ایزوگام نوع صادراتی آن است. کیفیت بالای این محصول باعث شده است تا علاوه بر داخل کشور، در خارج از کشور نیز مورد استفاده باشد .

قیمت ایزوگام صادراتی در مقایسه با دیگر نمونه ها متفاوت تر است .در شرایطی که هدف خریداری عمده از این عایق ها باشد، روش هایی هستند که کمک می کنند تا این تفاوت چشمگیر نباشد . روش هایی همچون خرید به صورت عمده با ارتباط از طریق دفاتر فروش معتبر ، کاهش قیمت را به همراه دارد.
افراد می توانند نوع ایزوگام را بر اساس شرایط سازه انتخاب کرده؛ سپس برند و مارک مورد نظر را نیز از بین گزینه های موجود انتخاب نموده؛ در نهایت با مراجعه به دفاتر فروش موجود در کارخانه به لیست قیمت ایزوگام ارزان دست یافته و سفارشات خود را ثبت نمایند.

عوامل موثر در انتخاب بهترین نوع ایزوگام

در انتخاب نوع عایق اولین فاکتوری که باید توجه شود موقعیت سازه است. هر ساختمان در شرایط آب و هوایی خاصی بر اساس موقعیت جغرافیایی خود قرار دارد. برخی از مصرف کنندگان در مناطق پر باران و مرطوب، برخی در مناطق کویری هستند. همچنین نوسان دما نیز در هر محل متفاوت است.
ایزوگام با داشتن انواع مختلف برای هر وضعیت جغرافیایی متنوع مناسب است. برخی نمونه ها به نحوی طراحی شده اند که قابلیت اصلی آن جلوگیری از نفود سرما و برودت به داخل باشد؛ در حالی که برخی دیگر توانایی بیشتری در دفع نور خورشید و کاهش ورود گرما به داخل دارند.
پس از انتخاب عایق مناسب انتخاب برند گامی مهم در تایید نوع محصول است. برند ها دارای سطح کیفی متفاوتی هستند. برخی شرکت ها از لحاظ درجه بندی رتبه بالا تری داشته و محصولاتی درجه یک تولید می کنند. در حالی که شرکت های دیگر ممکن است درجه دو بوده و مواد آن ها به اندازه کافی مرغوب نباشد.

معرفی-بهترین-نوع-ایزوگام-برای-مناطق-سردسیری

معرفی بهترین نوع ایزوگام برای مناطق سردسیری

مناطقی با برودت هوا و دمای پایین، نیاز به عایق هایی دارند که از لحاظ ضخامت نسبتا زیاد تر بوده؛ تا بتوانند مانع نفوذ سرما و خروج گرما از داخل شوند. این کارمانع هدر رفتن منابع انرژی است . در حالت استاندارد، ضخامت عایق ها رقمی بین ۳٫۵ الی ۴ میلی متر است. اما در مناطق سردسیر باید از عایق هایی استفاده شود که ضخامت ان ها در حدود ۵ میل باشد.
ایزوگام های ۵ میل وزن نسبتا بیشتری به ازای هر رول ده متری دارند؛ اما با توجه به این سطح از ضخامت می توانند به بهترین صورت مانع از ورود هوای سرد به داخل شوند. مواد تشکیل دهنده ی آنها درجه یک است  تا مقاومت بیشتری داشته باشند . از طریق تماس با کارشناسان می توانید از لیست قیمت جدید ایزوگام مطلع شوید .

 مرکز خرید و فروش ایزوگام ارزان قیمت

با توجه به گسترش صنعت ساختمان سازی، مراکز بسیاری به منظور خرید و فروش ایزوگام تاسیس شده اند. برخی فروشندگان به عنوان واسطه عمل کرده و برند های گوناگونی را در اختیار مشتری قرار می دهند تا روند انتخاب تسهیل شود. همچنین هر برند می تواند نمایندگی هایی را در سایر شهر ها تاسیس نماید البته این امر کمک می کند تا افراد بتوانند همواره به برند های متنوعی دسترسی داشته باشند.
اما در شرایطی که هدف خرید عمده باشد، یکی از فاکتور های اصلی برای انتخاب قیمت است. افراد به دنبال محصولاتی هستند که در عین داشتن کیفیت از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار باشد. به همین منظور دفاتر فروشی در تمامی کارخانه ها وجود دارند. افرادی که به دنبال خرید مقرون به صرفه و اقتصادی هستند می توانند با مراجعه به این دفاتر به لیست قیمت ایزوگام ارزان دسترسی داشته باشند.

لیست-قیمت-خرید-ایزوگام-ارزان-از-درب-کارخانه

لیست قیمت خرید ایزوگام ارزان از درب کارخانه

دفاتر فروش موجود در کارخانه های تولیدی مراکز مستقیم خرید ایزوگام هستند. افرادی که نیاز به استعلام مداوم قیمت ها داشته و به دنبال لیست قیمت جدید ایزوگام ارزان هستند، می توانند به صورت حضوری به این دفتر مراجعه کنند. همچنین در صورت عدم دسترسی به کارخانه معمولا امکان استعلام از طریق تماس تلفنی نیز وجود دارد.
کارخانجات برای ارائه محصولات خود سایت هایی را تدارک دیده اند. در این سایت لیست کاملی از محصولات به همراه قیمت آن وجود دارد. با کمک این روش ها محصولات با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

ارزان ترین نوع ایزوگام در بازار

کیفیت ایزوگام به مواد سازنده آن بستگی دارد. برخی عایق ها از مواد بی کیفیت تولید شده اند. این مواد شامل قیر های دمیده و یا مواد جایگزین، الیاف و تیشو های بی کیفیت و … هستند. این نوع عایق ها گرچه قیمت کمی دارند اما از معایب زیادی برخوردار هستند. از جمله این که سطح حافظتی انان بالا نبوده و عمر کوتاهی دارند.
برای افرادی که دنبال کمترین قیمت برای خرید محصولات هستند روش هایی جایگزین وجود دارد. با کمک این روش ها می توان از محصولاتی با کیفیت و در عین حال بسیار ارزان تر از نمونه های بازار بهره مند گردید.  خرید عمده و بدون واسطه ایزوگام و یا مراجعه مستقیم به دفاتر فروش کارخانه، قیمت را برای این افراد به حداقل می رساند. در نتیجه می توان به جای خرید محصولات ارزان و بی کیفیت از نمونه های درجه یک و در عین حال ارزان نیز بهره مند گردید.

خرید-و-فروش-ایزوگام-به-صورت-اینترنتی

خرید و فروش ایزوگام به صورت اینترنتی

کارخانه های تولید کننده ایزوگام معمولا در نقاطی تاسیس می شوند که دسترسی بالایی به منابع اولیه داشته باشند. این امر باعث  پراکندگی کارخانه ها در برخی از نقاط ایران شده است. به منظور تسهیل ارتباط با مشتری و امکان ثبت سفارش از موقعیت های جغرافیایی دور تر، کارخانه ها علاوه بر دفاتر فروش و نمایندگی، سایت هایی را تخصیص داده اند تا بتوان به کمک ان ها خرید اینترنتی انجام داد.

خرید و فروش اینترنتی مزایای زیادی به همراه دارد.

 1. مسافت بین مشتری و خریدار از بین می رود.خرید اینترنتی روشی اسان بوده و در زمان صرفه جویی می کند.
 2. سایت ها حاوی اطلاعات دقیقی از محصول هستند. در واقع نوعی کاتالوگ محسوب می شوند که حاوی اطلاعاتی همچون جنس، قیمت و سایر اطلاعات تکمیلی هستند.
 3. در این شیوه واسطه های فروش حذف شده و قیمت کاهش می یابد.

خرید و فروش بدون واسطه ایزوگام

طبق قوانین،نمایندگی ها و فروشگاه ها می توانند درصدی به قیمت محصول اضافه کنند. این میزان درصد برای خرید های خرده رقم قابل توجهی نیست. اما برای افرادی که خریدار عمده محسوب می شوند در رقم نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

به همین منظور بسیاری از خریداران به دنبال حذف واسطه ها و خرید مستقیم هستند.

مستقیم ترین روش خرید از درب کارخانه است. در این سیستم محصولات از خط تولید مستقیما به مشتری ارائه داده می شوند و در این بین هیچ واسطه ای وجود ندارد.

قیمت-روز-ایزوگام-ارزان-با-قیر-مرغوب

قیمت روز ایزوگام ارزان با قیر مرغوب

کیفیت بالای قیر منجر به تولید ایزوگام درجه یک می شود. قیر های پلیمری با درجه خلوص ۶۰ الی ۷۰ درصد بهترین نوع قیر محسوب می شوند.

متقاضیان به منظور دستیابی به لیست قیمت ایزوگام ارزان می توانند با کارخانه در ارتباط بوده و روزانه از محصول مورد نظر استعلام قیمت کنند. این قیمت مرتبا در حال نوسان خواهد بود. چرا که قیمت ایزوگام به طور مستقیم به قیمت مواد سازنده بستگی داشته و روزانه تغییر خواهد کرد.

با کمک استعلام گیری روزانه از دفاتر موجود در کارخانه می توان در زمان کاهش قیمت ها اقدام به خرید نمود.

ارزان ترین قیمت عمده ایزوگام مرغوب

ارزان ترین قیمت معمولا توسط دفاتر فروش در کارخانه تعیین می شود. چرا که در این شرایط هیچ واسطه ای بین فروشنده و خریدار قرار ندارد و در نتیجه قیمت کاهش می یابد. در صورت خرید عمده انواع ایزوگام معمولا مزایای دیگری نیز شامل خریدار می گردد.  این هزینه ها شامل حمل و نقل، هزینه ارسال نصاب و … هستند.

لیست-قیمت-ایزوگام-با-ضخامت-4-میل

لیست قیمت ایزوگام با ضخامت ۴میل

ایزوگام های ۴ میل از نمونه های با کیفیتی هستند که می توانند به منظور صادرات نیز تولید شوند.

برند های متعددی اقدام به تولید این محصول کرده اند و ان را در انواع متنوع ساده، فویلدار، پودری، طرحدار و غیره به بازار عرضه کرده اند. متقاضیان می توانند نوع مورد نظر بر را اساس موقعیت سازه انتخاب کرده؛ لیست قیمت عمده ایزوگام ۴ میل را از طریق:

 • مراجعه حضوری یا تلفنی به دفاتر کارخانه
 • مراجعه حضوری یا تلفنی با نمایندگی ها
 • بررسی سایت رسمی هر برند

دست یابند.

انواع ایزوگام با کیفیت جهت صادرات

ایزوگام های صادراتی باید دارای شرایط خاص و استاندارد های ویژه ای باشند؛ تا از طرف اداره گمرک و اداره استاندارد مجوز صادرات را کسب نمایند. این ایزوگام ها از نوع درجه یک بوده و می توانند دولایه یا سه لایه باشند.  در تولید آن ها از قیر پلیمری درجه یک استفاده شده است ؛ و نیز تمامی موارد از مرغوب ترین نمونه های تولیدی هستند. از جمله فویل آلومینیومی، پودر مس، تیشو، پشم شیشه  و …

نمایندگی-های-خرید-و-فروش-ایزوگام-صادراتی

نمایندگی های خرید و فروش ایزوگام صادراتی

نمایندگی های هر برند با سپری کردن برخی مراحل می توانند محصولات را به دیگر کشور ها نیز ارسال کنند. برخی از نمایندگی ها به منظور افزایش میزان فروش مراحل صادرات کالا را سپری کرده و آن را به کشور های دیگر به خصوص کشور های همسایه ارسال می کنند. چرا که بخش عمده ای از سفارشات از کشور هایی نظیر عراق، روسیه، ارمنستان و غیره صورت می گیرد.

خریداران می توانند به برخی نمایندگی های دارای مجوز صادرات مراجعه کنند. ثبت سفارش به صورت حضوری و یا تلفنی است  و پس از سپری کردن مراحل لازم به کشور مقصد ارسال می شود.

استاندارد های لازم جهت صادرات ایزوگام

از اصلی ترین شروط برای صادرات عایق، بررسی کیفیت آن است. این محصولات باید :

 • تولید شده از قیر پلیمری درجه یک
 • وزن، ضخامت، طول و سایر مشخصه های ان استاندارد باشد.
 • لیبل بسته های ان حاوی تمام اطلاعات ضروری و اصالت کالا باشد.
 • دارای تاریخ تولید و انقضا
 • رول ها با بسته بندی صحیح و فاقد هرگونه خراش و اسیب دیدگی
 • نامه اداره استاندارد و ازمایشگاه ، همراه با تاییدیه اداره گمرک
 • رول ها پلمپ گمرکی شده باشند
 • روند صحیح بارگیری از درب کارخانه اجرا شده و با کمک کانتینر های سرپوشیده به سمت بازارچه و خط مرزی ارسال شوند.
 • محصول همراه با ضمانت نامه و گارانتی به خریدار ارائه گردد.

شرایط-و-نحوه-صادرات-ایزوگام

شرایط و نحوه صادرات ایزوگام

استاندارد های لازم به منظور صادرات این محصول پیش تر ذکر شد. به منظور کسب مجوز ابتدا نمونه ایزوگام  به همراه گواهی خرید مواد اولیه به ازمایشگاه ارائه می شود ؛ سپس  اداره استاندارد مجوز هایی مبنی بر صادرات ارائه می دهد.

محصولات باید طبق شرایط ذکر شده پلمپ گمرکی شوند و نامه از اداره گمرک دریافت شود. پس از بارگیری کانتینر به سمت خطوط مرزی حرکت می کند. در خطوط مرزی، محموله و مجوز ها چک شده و استعلام گیری می شوند .

ارسال به کشور مقصد می تواند از طریق مرز های زمینی و یا آبی صورت بگیرد.

 

قیمت خرید ایزوگام صادراتی به کشور های همسایه

خرید و فروش ایزوگام و عایق های رطوبتی از طریق بازار های مرزی ایران صورت می گیرد. اصلی ترین خریداران این عایق کشور هایی همچون :

 • ترکیه
 • عراق
 • آذربایجان
 • گرجستان
 • عمان
 • قطر
 • ارمنستان

با توجه به دسترسی محدود برای مراجعه حضوری به کارخانه های تولیدی  داخل کشور مشتریان می توانند با واحد فروش کارخانه یا نمایندگی ها از طریق تماس تلفنی درخواست استعلام لیست قیمت جدید ایزوگام نمایند. کارشناسان فروش آماده ارایه خدمات و پشتیبانی به مشتریان هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش ایزوگام در الانبار

نمایندگی فروش ایزوگام در الانبار | صادرات ویژه به استانهای عراق

دفاتر نمایندگی فروش ایزوگام در الانبار وجود دارد که شما می توانید برای سفارش کالا …

تماس بگیرید