سرخط خبرها
خانه / ایزوگام دلیجان / ایزوگام خوب دلیجان برای صادرات به هند

ایزوگام خوب دلیجان برای صادرات به هند

یکی از تولیدکنندگان برتر ایزوگام در کشور که توانسته است به واسطه ارائه قیمت بسیار خوب و کیفیت درجه یک برای محصولات خود با نامی خوش شناخته شود، ایزوگام برند دلیجان می باشد.

کارخانه دلیجان با توجه به تولیدات گسترده خود توانسته است موجب اشتغال زایی و نیز شکل گیری شغل های مرتبط به آن در شهر خود و شهرهای اطراف شود. همچنین از دیگر دستاوردهای کارخانه دلیجان می توان به افزایش گردش اقتصادی در نتیجه صادرات ایزوگام دلیجان اشاره نمود که نقش مؤثری را در ارزآوری برای کشور و توان مالی برای مردم نام برد.

ایزوگام خوب دلیجان برای صادرات به هند

صادرت ایزوگام دلیجان

ایزوگام های کارخانه دلیجان با تولید در برندهای مختلف توانسته است بر حسب کیفیت و قیمت نیاز تمامی مشتریان را بر آورده سازد. فعالیت گسترده کارخانه دلیجان در بخش صادرات به کشورهای مختلف توانسته است موجب رضایت مشتریان را فراهم آورد و به سبب کیفیت مطلوب پذیرای سفارشات مکرر آنان باشد.

یکی از عمده صادرات کارخانه دلیجان برای کشور هندوستان می باشد که با طی مسافت طولانی از طریق مسیرهای زمینی و آبی این امر میسر می شود. کشور هندوستان به دلیل ضعف در تولید انواع عایق عای پلیمری می توانند مقصد مناسبی برای ایزوگام های باکیفیت ایرانی باشند.

با صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف توسط شرکت های بازرگانی و یا خود کارخانه ها سبب ایجاد طیف وسیعی از جذب مشتری به سوی ایزوگام های ایرانی شده است، زیرا کیفیت و قیمت این تولیدات بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شرکت هوبر آماده ارائه خدمات لازم برای افرادی است که می خواهند ایزوگام مورد نیاز خود را از کارخانه دلیجان تهییه نمایند. با ارائه مجوزهای لازم و بهترین قیمت ایزوگام می تواند درگاه مناسبی برای تأمین ایزوگام های صادراتی شما باشد.

جهت دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید و بهترین ایزوگام را با سلامت رول ها به قیمت عمده خریداری نمایید.

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام شرق دلیجان | نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان

ایزوگام شرق دلیجان | نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان

ایزوگام شرق دلیجان از نمونه ایزوگام های باکیفیت تولید شده در شهر دلیجان می باشد …

Call Now Buttonتماس بگیرید