خانه / ایزوگام صادراتی / خرید بی واسطه ایزوگام دولایه | قیمت فروش درب کارخانه

خرید بی واسطه ایزوگام دولایه | قیمت فروش درب کارخانه

اگر به دنبال خرید بی واسطه ایزوگام دولایه هستید می توانید از طریق شرکت هوبر به آن دست یابید. شرکت هوبر، سالیان متوالی است که در زمینه خرید و فروش ایزوگام به سراسر جهان فعالیت دارد. مصحولات ایزوگام هوبر، به اکثر کشورهای جهان تا به امروز از جمله ازبکستان، آذربایجان، ترکیه، عراق، ترکمنستان و ….. صادر شده است. خوشبختانه در بازار خرید و فروش جهانی، ایزوگام هوبر حرف اول را می زند. زیرا کیفیت از همه چیز مهم تر است و ما در کیفیت را در اولویت کارهایمان قرار داده ایم.

خرید ایزوگام دولایه به صورت مستقیم از درب کارخانه

خرید از درب کارخانه مزیت هایی نسبت به خرید از بازار دارد. این نوع از فروش ایزوگام موجب پرداخت هزینه کمتر می شود. زیرا در این نوع خرید، واسطه گرها نقشی ندارند و شما و تولیدکننده معامله را انجام می دهید. به همین خاطر با قیمت پایین تری می توانید خرید نمایید.

در کارخانه انواع ایزوگام های فویلدار، ایزوگام های طرح دار، ایزوگام های سنگریزه ای، ایزوگام های دولایه و ….. توسط کارشناسان تولید می گردد.

البته اگر شما تاجر هستید و دوست دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید می توانید با تیم مجرب ما همکاری داشته باشید. ما از طریق مرزهای کشور با مجوز قانونی و پلمپ گمرکی به تمامی دنیا ایزوگام صادر می کنیم. همچنین اگر شما در زمینه تولید ایزوگام فعالیت دارید و فاقد مجوزهای گمرکی هستید، اما دوست دارید که محصولات خود را به سراسر دنیا بشناسانید می توانید از طریق ما این کار را انجام دهید.

ما دارای مجوز گمرک هستیم و می توانیم محصولات شما را به آن سوی مرزها صادر کنیم. اگر تصمیم به همکاری دارید فقط کافی است که با شماره تلفن های درج شده با ما تماس بگیرید.

خرید بی واسطه ایزوگام دولایه

قیمت فروش درب کارخانه

همانطور که گفته شد قیمت خرید درب کارخانه نسبت به قیمت موجود در بازار پایین تر می باشد. بنابراین به نفع شما است که از درب کارخانه خرید نمایید. البته اگر امکان مراجعه حضوری از درب کارخانه را ندارید می توانید از طریق تماس، با ما ارتباط برقرار کنید و با همان قیمت، خرید نمایید. ما منتظر تماس های شما مشتریان عزیز هستیم.

صادرات ایزوگام برتر به سراسر دنیا

خوشبختانه در طی سالیان فعالیت شرکت هوبر، هر روز که می گذرد بر خریدارن خارجی ایزوگام افزوده می شود. کشورهایی نظیر عراق، ترکیه، ازبکستان و …… جزء خریداران دائمی ما هستند که ما به صورت متوالی به این کشورها، محصولات با کیفیت ایزوگام را صادر می کنیم. ما از طریق نمایندگی هایمان در سراسر جهان، سفارشات مشتریان را ثبت می کنیم و با توجه به سفارشات، محصول مورد نظر را صادر می کنیم. ثبت سفارش می تواند از طریق دفاتر نمایندگی ها باشد یا از طریق تماس تلفنی. ما در هر صورت، مشتاقانه و با توجه به سفارشات شما، بهترین ها را عرضه و صادر می کنیم و به شما در هر کجای جهان که سکونت دارید ارسال می کنیم. پس با خیال راحت می توانید سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟

ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟ | فروش ویژه ایزوگام

آیا می دانید ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟ آیا در مورد ایزوگام برتر هوبر …

تماس بگیرید