سرخط خبرها
خانه / ایزوگام تبریز / صادرات ایزوگام تبریز درجه یک به عراق

صادرات ایزوگام تبریز درجه یک به عراق

کارخانه تبریز همواره محصولات خود را بر اساس استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید می نماید زیرا اساس موفقیت در فروش خود را کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولات می داند، بر همین اساس لازم است که ضمن اطلاع از تنوع محصولات تولید شده برند تبریز برای خرید عمده آن با اطمینان از کیفیت اقدام به خرید نمود.

کارخانه تبریز عمده محصولات خود را جهت استفاده در مصارف داخلی کشور تولید می نماید که البته با تولید محصولات درجه یک صادراتی نیز در بخش صادرات به کشورهای مختلف نیز فعالیت خوبی دارد.

ایزوگام های تولید شده با دارا بودن نشان استاندارد و بعد از گذر از راستی آزمایی از آزمایشگاه‌های تخصصی توانسته‌اند این نشان استاندارد را دریافت نمایند. داشتن نشان استاندارد از ملزومات دریافت مجوزهای گمرکی می باشد.

صادرات ایزوگام تبریز درجه یک به عراق

صادرات ایزوگام به عراق

با توجه به روابط اقتصادی خوب بین ایران و عراق همواره کالاهای مختلفی در بین این دو کشور صادرات و واردات می گردد. ایزوگام از جمله اقلامی است که به علت استفاده بسیار در صنایع مختلف در کشور عراق به صورت گسترده از سوی ایران صادرات می گردد.

کیفیت خوب ایزوگام های کارخانه تبریز سبب شده است که مشتری عراقی برای خرید عمده این محصول راغب باشد، به همین علت سالیانه در تناژ بالا ایزوگام های درجه یک بر اساس سفارش مشتری بارگیری و ارسال می گردد.

با توجه به نزدیک بودن مرز ایران و عراق با مسافت طولانی بازارچه های مرزی متلفی شکل گرفته اند که امر صادرات ایزوگام را تسهیل نموده اند.

با داشتن مجوزهای گمرکی می توانید با اطمینان از کیفیت ایزوگام تبریز برای صادرات به کشور عراق اقدام نماییئ. شرکت هوبر با فروش عمده مستقیم از درب کارخانه امکان خرید ارزان قیمت را فراهم نموده است.

جهت صادرات ایزوگام به عراق می توانید از طریق شرکت هوبر با تجربه کافی در این زمینه اقدام نمایید.

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع ایزوگام سهند

قیمت عمده ایزوگام کارخانه سهند تبریز

خرید مستقیم از کارخانه از اصول اولیه جهت کسب درآمد بیشتر می باشد. از آنجایی …

Call Now Buttonتماس بگیرید