خانه / ایزوگام پشم شیشه ایران / ایزوگام پشم شیشه پارسا | ایزوگام فویل دار ارزان قیمت | هوبر

ایزوگام پشم شیشه پارسا | ایزوگام فویل دار ارزان قیمت | هوبر

ایزوگام پشم شیشه پارسا

ایزوگام پشم شیشه پارسا یکی دیگر از ایزوگام های فویل دار موجود در شرکت هوبر می باشد که برای خرید عمده آن، کافی است با ما در ارتباط باشید.

این محصول ایزوگام هوبر، با توجه به ضخامت و وزنی که دارد، برای نصب در پی ساختمان، سرویس و حمام و مکان هایی که مستقیم با نور آفتاب در تماس نباشد، مناسب خواهد بود.

ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی، در صنعت ساختمان سازی، از کارایی گسترده ای برخوردار می باشد که از جمله مکان هایی که نیاز به نصب ایزوگام دارند، می توان موارد زیر را نام برد:

 • پی دیوار و ساختمان
 • استخر
 • حوض
 • پشت بام
 • سرویس
 • حمام
 • تراس

این ها از جمله موقعیت هایی هستند که برای نصب ایزوگام، از انواع نمونه های دولایه می توان استفاده نمود و ایزوگام پشم شیشه پارسا هم با توجه به قیمت های ارزان تری که دارند، می توانند انتخاب هوشمندانه تری به حساب آیند.

عایق بندی سطوح مختلف، اگر به درستی صورت پذیرد، از نفوذ رطوبت به بخش های مختلف ساختمان جلوگیری نموده و در نتیجه این امر، می توان شاهد طول عمر بیشتر ساختمان هم بود.

چه چیزی ایزوگام را خراب می کند؟

اطلاع از عواملی که منجر به تخریب ایزوگام می شود، از جمله مواردی است که می تواند سبب این شود تا به جلوگیری از آن ها، به افزایش طول عمر ایزوگام، کمک نمود.

قرار گیری اجسام تیز و برنده برروی سطح ایزوگام، به عنوان یکی از شاخصه هایی خواهد بود که به سطح ایزوگام آسیب می رساند و از جمله این موارد، می توان به میخ، سنگریزه، کفش و و همچنین پایه های کولر و نردبان فلزی اشاره نمود.

قرار دادن موزاییک برزیر پایه های کولر، یکی از عواملی خواهد بود که می تواند به محافظت هر چه بیشتر از ایزوگام، کمک نماید و عاملی برای افزایش طول عمر ایزوگام باشد.

مواد شیمیایی و نفتی هم از دیگر عواملی خواهد بود که منجر به آسیب رساندن و خورندگی سطح ایزوگام می شود و شما با مواظبت درست و آگاهانه از ایزوگام نصب شده، می توانید در بازه زمانی طولانی تری از عایق های رطوبتی استفاده نمود.

مقایسه انواع ایزوگام

ایزوگام دارای انواع نمونه های مختلفی می باشد که مقایسه گزینه های مختلف آن، سبب می شود تا مشتری، حق انتخاب بیشتر و بهتری داشته باشد و در این میان، اطلاعاتی را در خصوص ایزوگام های مختلف در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

ایزوگام ها به جهت مواد اولیه تشکیل دهنده، شامل دو دسته کلی می شوند که ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده هستند.

ایزوگام پلیمری:

یکی از بهترین نمونه های ایزوگام با قدرت چسبندگی بالا، ایزوگام پلیمری می باشد که این محصول، بر اساس ضخامت و وزنی که دارد، کیفیت های گوناگونی به همراه خواهد داشت و درجه خلوص قیر مورد استفاده در ایزوگام هم به عنوان یکی دیگر از فاکتورهایی خواهد بود که تعیین کننده کیفیت محصول می باشد.

لایه های تیشو و پلی استر تشکیل دهنده این نوع ایزوگام هم به نوبه خود از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار هستند که منجر شده تا محصول ایزوگام پلیمری ارائه شده، از طول عمر بالایی برخوردار باشد.

ایزوگام دمیده:

با وجود این که قیر، به عنوان اصلی ترین ماده اولیه تشکیل دهنده ایزوگام می باشد، اما نمونه قیرهایی که وجود دارد، از درصد خلوص متفاوتی برخوردار هستند و همین مسئله هم منجر به آن شده تا کیفیت ایزوگام های ارائه شده هم متفاوت باشد.

ایزوگام دمیده، از قیر با درجه خلوص پایین تری تولید شده و به همین دلیل، کیفیت این محصول، پایین تر از ایزوگام پلیمری بوده و این انتظار می رود که قیمت های پایین تری هم داشته باشد و بهترین گزینه برای استفاده در پشت بام، پی ساختمان و یا باطری ماشین و … می باشد.

کاربردهای ایزوگام دولایه

کاربردهای ایزوگام دولایه

ایزوگام با توجه به استانداردها و مشخصاتی که دارد، برای استفاده در پروژه ها و موقعیت های مکانی مختلفی مناسب خواهند بود و از اصلی ترین پروژه هایی که نیاز به استفاده از ایزوگام فویل دار دولایه دارند، عبارتند از:

 • باند فرودگاه
 • پل های هوایی
 • سد و سازه هایی که با آب در ارتباط هستند
 • تاسیسات
 • کانکس ها و ساختمان های پیش ساخته
 • سرویس های بهداشتی
 • آشپزخانه
 • حمان
 • مراکز ابی تفریحی

این ها برخی از پروژه های قابل معرفی می باشند که با استفاده از ایزوگام های دولایه، به راحتی می توان اقدام به آب بندی آن ها نمود و در برخی از این گزینه ها هم امکان استفاده از ایزوگام های طرح دار وجود دارد تا بتوان به ایجاد یک ظاهر مناسب هم کمک نمود.

ضخامت انواع ایزوگام دلیجان

ضخامت انواع ایزوگام دلیجان

یکی از فاکتورها و پارامترهای مورد توجه در خصوص ایزوگام، بحث ضخامت ایزوگام می باشد که بدون شک، تعیین کننده کیفیت و قیمت محصول هم خواهد بود.

ضخامت استاندارد که در اکثر پروژه های داخلی و همچنین پروژه های خارجی، مورد استفاده قرار می گیرد، ضخامت چهار میلیمتری می باشد که وزنی معادل ۴۲ کیلوگرم هم خواهد داشت.

در میان محصولات شرکت هوبر، ایزوگام بردین دلیجان را می توان نام برد که این مشخصات را داشته باشد و بتوان از آن، با اطمینان بالا، در پروژه های مختلف، استفاده نمود.

اما ایزوگام پشم شیشه پارسا، گزینه ای است که در قسمت ابتدایی، به معرفی آن پرداختیم و در خصوص ویژگی های این محصول، باید گفته شود که ضخامت ۲٫۸ میلیمتر و وزن ۳۸ کیلوگرمی دارد و به همین دلیل و وجود این شاخصه ها است که شاهد آن هستیم که پایین ترین قیمت ممکن را ارائه نموده است.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه

به دلیل ایجاد شرایط رقابتی برای عرضه محصولات ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی، فروش مستقیم محصولات خود را از درب کارخانه، در نتیجه فروش اینترنتی و غیر حضوری هم امکان پذیر ساخته ایم.

این موقعیت همکاری، سبب شده تا پایین ترین قیمت های ممکن در خصوص خرید ایزوگام های دولایه فویل دار، ایزوگام پلیمری، انواع ایزوگام دمیده و … در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

اما در نظر داشته باشید که برای دریافت بار ایزوگام هم نیاز به مراجعه حضوری نبوده و کارشناسان و تیم فروش ما، اقدامات مربوط به بارگیری و ارسال ایزوگام را به راحتی و در کمترین بازه زمانی به انجام می رسانند و این مراحل، بدون شک عاملی بر آن خواهد بود تا شما بتوانید در هزینه های خود، به بهترین شکل ممکن، صرفه جویی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بازار ایزوگام پشم شیشه ایران

قیمت ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران در بازار چقدر است؟

بهترین قیمت که بتوانید محصولات کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران را خریداری نمایید، در نتیجه …

تماس بگیرید