خانه / ایزوگام شرق / قیمت ایزوگام bof | مشخصات ایزوگام دمیده

قیمت ایزوگام bof | مشخصات ایزوگام دمیده

قیمت ایزوگام bof

قیمت ایزوگام BOF که از نوع ایزوگام دمیده می باشد، پایین ترین قیمت ممکن خواهد بود. این نوع ایزوگام، عمدتا با ضخامت سه میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم و پایین تر تولید می شود تا قیمت های پایین تری به همراه داشته باشد. فروش مستقیم ایزوگام به عنوان یکی از عواملی محسوب می شود که سبب شده تا بتوانیم به مشتریان خود، پایین ترین قیمت های ممکن را اعلام نماییم. ایزوگام مشکین شرق دلیجان، نمونه یکی از ایزوگام های شرکت هوبر می باشد که سفارش آن را با یک تماس می توانید به انجام رسانید.

استانداردهای به کار گرفته شده برای تولید ایزوگام، از عوامل اصلی و تاثیر گذار در این امر خواهد بود که سبب می شود تا ایزوگام های متفاوتی به بازار عرضه شود.

در میان محصولات مختلف ایزوگام، ایزوگام BOF، یکی از مواردی خواهد بود که در نتیجه تولید آن با استفاده از قیر دمیده، ارزان ترین قیمت های ممکن در بازار را به همراه دارد.

این نوع ایزوگام، برای مصارف داخل ساختمان، نظیر مصارف سرویس و حمام و …، گزینه مناسب تری خواهد بود اما به دلیل کیفیتی که به همراه دارد، می توان برای نصب برروی پشت بام هم مورد استفاده قرار داد.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام دمیده

مواد تشکیل دهنده ایزوگام دمیده

قیر دمیده به عنوان یکی از اصلی ترین متریال تشکیل دهنده ایزوگام دولایه BOF می باشد که لایه پلی استر و تیشو هم به عنوان دولایه اصلی تشکیل دهنده این نوع ایزوگام، به حساب می آیند.

برای سطح بیرونی ایزوگام، می توان از فویل آلومینیومی، پودر تالک و یا پلاستیک، استفاده نمود که هر کدام از این موارد، سبب تغییراتی در زمینه های مصرفی این نوع ایزوگام می شود.

از ایزوگام دمیده مشکین شرق دلیجان، می توان در پروژه های متعددی نظیر دامداری ها، مرغداری ها، تونل، انبار و … استفاده نمود که در هر کدام از این موارد، می توانید با قیر اندود کردن سطح کار، کیفیت و طول عمر سازه خود را نیز افزایش دهید.

قیمت ارزان تر ایزوگام دمیده، عاملی بر این شده که مشتریان بیشتری هم متمایل به خرید ایزوگام دولایه مشکین شرق دلیجان، بشوند و دسترس پذیری را از طریق این سایت، به خوبی فراهم ساخته ایم.

صادرات ایزوگام bof دلیجان

صادرات ایزوگام BOF دلیجان

برای همکاری های تجاری و صادرات ایزوگام به بازار عراق و افغانستان و …، نیاز به ایزوگام ارزان قیمت می باشد و محصولات ایزوگام مشکین شرق دلیجان با توجه به مشخصات و استانداردهایی که دارند، گزینه مناسبی برای خرید به حساب می آیند.

ایزوگام مشکین شرق دلیجان با استانداردهای ایزوگام BOF، توسط شرکت ایزوگام هوبر، عرضه می شود.

این نوع ایزوگام برای بازار داخلی با وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت سه میلیمتر، تولید می شود اما در امر صادرات، مشتریانی هستند که به دنبال وزن پایین تر و قیمت پایین تر این محصول، هستند.

به همین دلیل، شرکت ایزوگام هوبر، امکان ثبت سفارش انواع ایزوگام را برای شما، فراهم ساخته است.

مشخصات فنی ایزوگام bof

مشخصات فنی ایزوگام BOF

با توجه به استانداردهایی که در تولید ایزوگام BOF به کار گرفته شده است، از مشخصاتی برخوردار می باشد.

دارا بودن انعطاف پذیری در بازه زمانی -۵ تا صد درجه سانتی گراد و دارا بودن مقاومت کششی بالا، از جمله مشخصه هایی می باشد که در خصوص ایزوگام مشکین شرق دلیجان، می توان بیان نمود.

همانطور که گفته شد، شما می توانید ایزوگام مد نظر خود را در وزن و ضخامت های مختلف، سفارش دهید که تولید آن، در کمترین بازه زمانی، انجام می شود.

خرید ایزوگام BOF مرغوب دلیجان

خرید ایزوگام BOF مرغوب دلیجان

کارخانه های تولید کننده ایزوگام دلیجان و از جمله شرکت ایزوگام هوبر، از فعال ترین شرکت هایی هستند که توانسته اند به تامین نیاز بازار ایزوگام، اقدام نمایند.

ایزوگام BOF به عنوان یکی از ایزوگام های پرکاربرد در صنعت عایق کاری به حساب می آید و این که شما بخواهید این محصول را در بازار، خریداری نمایید، امری است که می تواند از طریق ارتباط با ما هم قابل انجام باشد.

مراجعه حضوری به کارخانه تولید کننده ایزوگام، زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما، حجم سفارش بالایی داشته باشید و برای عقد قرار داد رسمی می توانید حضوری مراجعه نمایید.

صادرات ایزوگام دولایه فویل دار BOF

تولیدات ایزوگام BOF به صورت دولایه فویلدار هم انجام می شود که این نوع ایزوگام، استانداردهای لازم برای صادرات را هم به همراه دارد.

اما در نظر داشته باشید که مشخصات این نوع ایزوگام، محصول فوق را برای صادرات به بازارهایی نظیر عراق و افغانستان، مناسب می نماید.

ایجاد دسترس پذیری برای خرید عمده ایزوگام دولایه فویلدار از درب کارخانه، یکی از مزیت های همکاری با شرکت ایزوگام هوبر به حساب می آید.

تحویل بارهای صادراتی، در مرزهای مد نظر شما مشتریان انجام می شود که می توانید با ثبت درخواست های خود، در کمترین بازه زمانی، محصول خود را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان برای صادرات

فروش ایزوگام شرق اصفهان صادراتی

کارخانه شرق دلیجان محصولات خود را جهت ارسال در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین …

تماس بگیرید