خانه / ایزوگام فویلدار / نرخ انواع ایزوگام فویلدار صادراتی

نرخ انواع ایزوگام فویلدار صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام های فویلدار نمونه های پر کاربرد و باکیفیت از انواع عایق های رطوبتی تلید شده می باشند که با توجه به دارا بودن کیفیت عالی می تواند انتخاب خوبی برای عایق نمودن سقف و یا قسمت های مختلفی از ساختمان باشد. ایزوگام های فویلدار را می توانید در لایه فویل آلومینیومی در ضخامت های ۱۴ تا ۱۶ میکرون انتخاب و خرید نمایید.

نرخ ایزوگام های فویلدار بر مبنای نوع مواد مورد استفاده در ان دارای قیمت های مختلف می باشد. ایزوگام های صادراتی را می توانید در انواع مخلف از نظر وزن رول و ضخامت ان خریداری کنید.

نرخ انواع ایزوگام فویلدار صادراتی

قیمت ایزوگام فویلدار

ایزوگام های فویلدار را بر مبنای خرید و سفارشات عمده خود در کیفیت های گوناگون می توانید از طریق مرکز هوبر دریافت نمایید. هوبر با بهره مندی از قیمت بسیار مناسب از سوی کارخانه می تواند قیمت های استثنایی را برای شما به ارمغان آورد.

ایزوگام های فویلدار را بر اساس نیازهای خود که در کدام قسمت می خواهید مورد استفاده قرار دهید می توانید از برندها و کیفیت های متفاوتی که شرکت هوبر برای شما معرفی می نماید خریداری نمایید.

ایزوگام های فویلدار با نوع طراحی متناسب برای اقلیم های گوناگون سردسیری و گرمسیری می توانید از این مرکز خریداری نمایید.

قیمت هر رول ایزوگام

قیمت هر رول ایزوگام ۱۰ متری را می توانید با پرسش از کارشناسان هوبر از برندهای گوناگون متناسب با هزینه های مد نظر خود انتخاب نمایید. بهترین برندهای ایزوگام را که دارای نشان استاندارد هستند از این مرکز به فروش می رسد. جهت خرید انواع ایزوگام بدون روکش و یا روکش دار می توانید از طریق شرکت هوبر به صورت مستقیم اقدام به ثبت سفارش نمایید.

کارخانه های برتر کشور محصولات خود را با نشان استاندارد در بازار عرضه می نمایند. ایزوگام های صادراتی درجه یک را با مجوزهای لازم می توانید از طریق سفارش در شرکت هوبر تهییه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

برای خرید ایزوگام دلیجان با مارک اصل بهترین راه خرید از بخش فروش کارخانه  همچنین …

تماس بگیرید