خانه / ایزوگام ارومیه / قیمت فروش فراز بام گستر| خرید ایزوگام با کیفیت عالی

قیمت فروش فراز بام گستر| خرید ایزوگام با کیفیت عالی

کیفیت عالی و ارزان بودن قیمت فروش فراز بام گستر هوبر، موجب شده است که یکی از برندهای خاص در داخل و خارج از کشور شود.

شرکت ایزوگام هوبر تمامی محصولات خود در استانداردهای داخلی و بین المللی تولید و به بیشتر کشورهای جهان صادر می کند.

این شرکت در حال حاضر با داشتن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مشاوره فنی که محافظت در برابر گرما، سرما، صدا، آتش و آب را ارائه می دهد، پیشرو در کشور ما می باشد.

خواسته ها و انتظارات مشتریان خود را به موقع و مطابق با استانداردهای جهانی شدن جهانی برآورده می کند.

آیا در مورد نصب و کاربرد ایزوگام می دانید؟

ایزوگام هوبر دارای ویژگی های عملکردی خاصی است که به آن اجازه می دهد از ایجاد شکاف هوا در زیر آن جلوگیری کند. قدرت عبور میعان، بخار آب را دارد در حالی که نسبت به آبی که می تواند نفوذ کند غیر قابل نفوذ است.

ایزوگام با کیفیت هوبر را می توان بر روی بام ساختمان، استخر، بالکن، تراس، حمام و توالت استفاده کرد. علاوه بر این می توان از آن در سازه های مخازن آب، حوضچه های مصنوعی و…. استفاده کرد.

از بسیاری جهات راه حل اقتصادی و زیبایی شناختی بهتری ارائه می دهد. قابل اجرا در تمامی سطوح مختلف مانند چوب، سیمان و فلزات می باشد.

غشاهای موجود در ایزوگام در شرایط آب و هوایی گرم نه حل می شوند و نه تخلیه می شوند.

ایزوگام در شرایط آب و هوای سرد ترک نمی‌خورند و به راحتی با مشعل دمنده قابل استفاده هستند.

به راحتی با برش های مخصوص بر اساس اندازه های لازم اعمال می شود. با توجه به اینکه به درستی اجرا می شوند به اندازه عمر ساختمان بادوام هستند.

قیمت فروش فراز بام گستر

قیمت عایق های رطوبتی فراز بام گستر

غشای قیری در حال حاضر پر استفاده ترین عایق رطوبتی در بازار است. یک غشای قیری از یک تقویت کننده با پوشش قیر تشکیل شده است.

عایق رطوبتی سقف های مسطح با گذاشتن یک یا چند غشای قیری روی هم قرار می گیرد که طول آنها به صورت جانبی به یکدیگر و در انتها جوش داده می شود.

هنگامی که یک غشاء با ضخامت تک لایه قرار می گیرد، به آن سیستم تک لایه گفته می شود و زمانی که چندین غشا، معمولا دو لایه روی هم قرار می گیرند، به آن سیستم چند لایه گفته می شود.

سیستم چند لایه نسبت به سیستم تک لایه ای که نیاز به مراقبت ویژه در حین اجرا و در نتیجه کار تخصصی و نظارت منظم و سختگیرانه دارد، ضمانت سفتی بیشتری را ارائه می دهد.

 

صادرات ایزوگام درجه یک به خارج از کشور

شرکت ایزوگام هوبر علاوه بر اینکه به فروش و عرضه محصولات با کیفیت خود به مناطق مختلف داخل کشور اقدام می کند، توانسته است به سایر کشورهای نزدیک و دور در جهان هم این محصولات را صادر کند.

کشورهای متقاضی هر ساله خواستار خرید عمده ایزوگام هوبر هستند و ما به صورت مداوم برای آنها این محصولات را تولید و صادر می کنیم.

ایزوگام هوبر به همین خاطر در ردیف های اول ایزوگام های صادراتی به کشورهای خارجی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

تماس بگیرید