خانه / ایزوگام دولایه / ایزوگام مناسب کف سرویس دولایه بدون فویل

ایزوگام مناسب کف سرویس دولایه بدون فویل

ایزوگام های مناسب برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها عموما از عایق های رطوبتی انتخاب می شوند که قیمت ارزان تری را دارند. ایزوگام های بدون روکش می توانند انتخاب خوبی باشند زیرا به علت قیمت ارزان و کیفیت خوب می توانند به خوبی از مکان مورد نظر حفاظت نمایند.

ایزوگام هایی که در حوزه هایی که بیشترین ارتباط با آب را دارند نصب می شوند لازم است با دقت فراوان در هنگام نصب،تمامی قسمت های دیوار و کف پوشانده شوند. لازم است درزها و گوشه ها نیز به خوبی توسط ایزوگام پوشانده شوند تا مشکلی در آینده ایجاد نشود.

ایزوگام مناسب کف سرویس دولایه بدون فویل

نکاتی درباره انواع ایزوگام فویل دار و ساده

ایزوگام های ساده تک لایه و دولایه را می توانید بر حسب میزان هزینه خود برای عایق نمودن کف سرویس ها انتخاب نمایید. ایزوگام های فویلدار نیز در برخی موارد به منظور ایجاد مقاومت بیشتر بر روی ایزوگام های تک لایه نصب شده نیز به صورت مجدد نصب می شوند.

ایزوگام های فویل دار را می توانید برحسب ضخامت لایه روکش ان برای خرید انتخاب نمایید. ایزوگام های ساده بدون روکش همواره از بیشترین استقبال به علت مقاومت خوب و قیمت مناسب از بیشترین استقبال برخوردار بوده اند.

قیمت ایزوگام بدون فویل

ایزوگام های ساده و بدون فویل توسط بسیاری از کارخانه های تولیدی در ایران عرضه می شوند که بر حسب نوع نیاز می تواند از کیفیت آن ها بهره جست. قیمت های تعیین شده برای این نوع از عایق های رطوبتی را می توانید از طریق تماس با کارشناسان هوبر دریافت نمایید. هوبر با فروش بهترین ایزوگام ها همواره مورد اعتماد مشتریان قرار دارد.

ایزوگام های بدون فویل یا اصطلاحا پودری را می توانید با مقاومت خوب در برابر سرما و گرما بدون ترک خوردگی از این مرکز تهییه نمایید.

قیمت های ایزوگام های تک لایه و دولایه که برای این امر بسیار مناسب هستند را از طریق شرکت هوبر با قیمت کارخانه خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت رول ایزوگام

نرخ هر رول ایزوگام دولایه با نصب

تولید هر رول ایزوگام بر اساس انواع مختلف آن در کارخانه های مختلف کشور به …

تماس بگیرید