سرخط خبرها
خانه / ایزوگام دلیجان / به روز ترین قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک در نمایندگی

به روز ترین قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک در نمایندگی

اطلاع از لیست قیمت بروزترین قیمت ایزوگامهای فویلدار که درجه یک باشند و اشنایی با نمایندگی های فروش ایزوگام دغدغه ی هر فردی می تواند باشد. ایزوگام انواع مختلفی دارد که هرکدام برای یک منطقه آب و هوایی مناسب و کابردی محسوب می شوند.

به طور کلی در حین انتخاب مناسب ترین ایزوگام، درجه حرارت، میزان رطوبت، میزان بارش برف و باران و غیره به دقت بررسی می شود. برخی ایزوگام ها ضخیم تر هستند و جهت استفاده در مناطق مرطوب و سردسیر مناسب تر هستند. یکی از آن ها ایزوگام فویلدار می باشد. بر روی لایه خارجی این ایزوگام، یک فویل ( روکش ) آلومینیومی چسبانده می شود.

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک به عوامل متعددی بستگی دارد. لازم به ذکر است که پیش از تهیه و نصب این نوع از ایزوگام، می بایست متراژ دقیقی از محل مورد نظر را محاسبه کرد. بی تردید هرچقدر که متراژ بالاتر باشد، قیمت نهایی ایزوگام به همراه نصب نیز بیشتر خواهد بود. نصب ایزوگام باید توسط افراد حرفه ای صورت بگیرد، چراکه در غیر این حالت نصب دچار مشکل می شود و حتی ممکن است ایزوگام آسیب ببیند.

تماس ایزوگام هوبر

بهترین نوع قیر برای ایزوگام

قیرهایی که در تولید ایزوگام به کار می روند، به ۷ دسته کلی تقسیم بندی می شوند. آن ها شامل قیر قطرانی، طبیعی، محلول، نفتی، دمیده، خالص و قیرابه می شوند. در ادامه اختصارا به توضیح برخی از آن ها پرداخته شده است:

 •  قیر قطرانی. این قیر از عمل تقطیر چوب و ذغال سنگ به دست می آید. بو و ظاهر آن کاملا به قیر طبیعی شبیه است. با این حال منشا و منبع آن دو از یکدیگر متقاوت می باشد. بوی آن بسیار قوی بوده و رنگ آن نیز کاملا سیاه است. مهم ترین کاربرد قیر قطرانی، در عایق بندی سقف منازل می باشد.
 •  قیر محلول. در صورتی که قیر خالص با برخی از حلال ها و یا روغن نفتی حل شود، ماده ای به دست می آید که به آن قیر محلول یا قیر پس برگشته می گویند.
 •  قیرابه. به وسیله مخلوط کردن آب، قیر و ماده ای امولسیون ساز، نوع خاصی از قیر به نام قیرابه به دست می آید. در حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد از قیرابه را آب تشکیل می دهد. مصرف این قیر باعث کاهش چشمگیر آلودگی در محیط زیست می شود.

تفاوت ایزوگام فویلدار و بدون فویل

تفاوت ایزوگام فویلدار و بدون فویل

ایزوگام فویل دار به دلیل روکش آلومینیومی که دارد، نسبت به ایزوگام ساده یا بدون فویل مقاومت بالاتری در برابر تابش نور آفتاب و حرارت دارد. در زمان هایی که درجه حرارت بالا بوده و آفتاب مستقیم می تابد، فویل ها نور آفتاب را منعکس کرده و از ذوب شدن قیر های درون ایزوگام جلوگیری می کنند. علاوه بر این ایزوگام های فویل دار به دلیل ظاهر زیبایی که دارند، بیشتر مورد استفاده و استقبال قرار می گیرند. از این ایزوگام ها بیشتر در پشت بام منازل و ساختمان های مختلف استفاده می شود. این ایزوگام ها همچنین ماندگاری و طول عمر بالایی دارند. حتی در بسیاری از ساختمان ها ممکن است پس از گذشت ۵ سال، نیاز به تعویض یا تعمیر ایزوگام شود.
بر روی ایزوگام های بدون فویل هیچ لایه اضافه ای کار نشده است. از همین رو ایزوگام ساده معمولا برای نصب در مکان هایی تهیه می شود که، در معرض تابش مستقیم آفتاب نباشند. از این ایزوگام می توان در مکان هایی مانند پی ساختمان، حمام و یا سرویس های بهداشتی استفاده کرد.

قیمت ایزوگام های ساده معمولا از ایزوگام های روکش دار ارزان تر است. علت این موضوع مواد اولیه بیشتری است که در تولید ایزوگام روکش دار مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی ایزوگام فویلدار رنگی و طرحدار

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، تنوع در ایزوگام های فویلدار بسیار زیاد است. ایزوگام های طرحدار یا رنگی نوعی از ایزوگام فویلدار بوده که به دلیل ظاهر زیبایی که دارند، در نمای بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مهندسین یا پیمانکاران با توجه به نمای کلی ساختمان، از این ایزوگام ها برای عایق بندی سقف استفاده می کنند. از این ایزوگام ها در مکان هایی مانند کف استخر نیز به وفور استفاده می شود. از جمله انواع ایزوگام های طرحدار و رنگی، می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 •  ایزوگام طرحدار کامپوزیت.
 •  ایزوگام طرحدار سنگی.
 •  ایزوگام طرحدار گرانیت.
 •  ایزوگام طرحدار چمنی.
 •  ایزوگام طرحدار آجری.
 •  ایزوگام طرحدار سرامیکی.

 روش های تشخیص ایزوگام فویل دار درجه یک

روش های تشخیص ایزوگام فویل دار درجه یک

برای تمامی افرادی که قصد خرید دارند، قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک یکی از اصلی ترین ملاک ها به حساب می آید. با این حال علاوه بر فاکتور قیمت، می بایست به نکات دیگری نیز توجه کرد. کیفیت ایزوگام خریداری شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. راه های مختلفی جهت تشخیص کیفیت ایزوگام وجود دارد که، در زیر به آن ها اشاره می شود:

 •  یکی از روش های رایج جهت این کار، نگهداری ایزوگام در فریزر می باشد. به منظور تشخیص کیفیت ایزوگام با این روش، می بایست قسمت کوچکی از ایزوگام را به مدت ۲ ساعت درون فریزر قرار داد. سپس باید ایزوگام را تا زاویه ۱۲۰ درجه خم کرده و فشار اندکی به آن وارد کرد. در صورتی که ایزوگام در قسمت خم شده بشکند یا ترک بخورد، کیفیت پایینی داشته و نامرغوب می باشد. در غیر اینصورت می توان تضمین کرد که ایزوگام در برابر تغییرات دما مقاوم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.
 •  روش کاربردی دیگر بو کشیدن ایزوگام می باشد. در صورتی که ایزوگام نامرغوب و بی کیفیت باشد، بویی شبیه به مازوت خواهد داد. این در حالی است که ایزوگام های باکیفیت و درجه یک، بوی مطبوع و خوشایند قیر را دارا هستند.
 •  آخرین روش تشخیص کیفیت ایزوگام، از طریق دست کشیدن بر روی آن محقق می شود. در این روش فرد دست خود را به آرامی بر روی سطح ایزوگام می کشد. اگر ایزوگام بی کیفیت باشد ذرات سیاه رنگ کوچکی به کف دست فرد خواهند چسبید. علت این موضوع استفاده از خاک یا سنگ ریزه در تولید ایزوگام های نامرغوب می باشد.

مراکز فروش عمده ایزوگام فویلدار

به طور کلی ایزوگام را می توان به دو روش عمده و خرده یا تک خریداری کرد. متراژ خرید عمده در هر تولیدی متفاوت بوده و قیمت آن نیز متغیر است. با این حال به طور معمول متراژ های بالای ۱۰۰۰ متر، در بخش خرید عمده قرار می گیرند. در صورتی که خرید عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت بگیرد، قیمت مناسب تری نسبت به روش دیگر خواهد داشت. در این روش مشتری به طور مستقیم با تولیدی مرتبط می شود و سفارش خود را ثبت می کند. بسیاری از تولیدی ها ایزوگام های خود را با قیمت کارخانه به مشتریان عرضه می کنند. همین موضوع باعث می شود تا اکثر مهندسین و پیمانکاران، خرید عمده ایزوگام را به خرید خرده یا تک ترجیح دهند.
معمولا ایزوگام ها داری کد مخصوص به خود هستند. مشتریان در حین خرید می توانند کد محصول را ذکر کرده و سفارش دهند. برخی از تولیدی ها خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهند. به عنوان مثال بسیاری از آن ها ایزوگام های خریداری شده را، به صورت کاملا رایگان به آدرس مشتری ارسال می کنند.

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک در نمایندگی سراسری

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک در نمایندگی سراسری

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک به عوامل مختلفی بستگی دارد، که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود:

 •  شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت نهایی ایزوگام، برند تولید کننده آن به حساب می آید. برندهای شناخته شده و محبوب تعرفه منحصر به فرد و مخصوص به خود را دارا می باشند.
 •  کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام، از دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت می باشد. بی تردید هرچقدر که کیفیت این مواد بالا تر باشد، قیمت نهایی ایزوگام نیزبیشتر خواهد بود.
 •  تعداد لایه های به کار رفته در ایزوگام نیز عاملی مهم در پروسه قیمت گذاری به حساب می آید. ایزوگام های ۲ و ۳ لایه قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام های ساده و تک لایه دارند.
 • طرح و رنگ ایزوگام نیز بر قیمت آن موثر است. ایزوگام های آجرنما، چمنی، سرامیکی، گرانیتی و غیره، قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های بدون طرح و ساده دارند.
 •  در نهایت متراژ خریداری شده توسط مشتری، از دیگر عوامل موثر بر قیمت ایزوگام می باشد. هرچقدر مساحت محیطی که ایزوگام در آن نصب می شود بالاتر باشد، قیمت نهایی و تمام شده نیز بالاتر خواهد بود.

تماس ایزوگام هوبر

ثبت سفارش و خرید ایزوگام با قیمت مناسب

همان طور که گفته شد قیمت ایزوگام ها هیچ گاه ثابت نبوده و همواره در حال تغییر و نوسان می باشد. با این حال پس از پیدا کردن مناسب ترین تولیدی می توان سفارش خود را به دو روش ثبت کرد. در روش اول مشتری شخصا به تولیدی یا نمایندگی مراجعه کرده و پس از بررسی ایزوگام های موجود، محصول مورد نظر خود را خریداری می کند.
در روش دوم نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. خریدار وارد سایت نمایندگی شده و تمامی ایزوگام های موجود به همراه ویژگی های آن ها را مطالعه و بررسی می کند. سپس سفارش خود را ثبت نهایی کرده و وارد درگاه پرداخت می شود. پس از پرداخت هزینه پروسه خرید تکمیل می شود. در نهایت ایزوگام های خریداری شده در تاریخ معین، به آدرسی که مشتری در سایت ثبت کرده ارسال می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

برای خرید ایزوگام دلیجان با مارک اصل بهترین راه خرید از بخش فروش کارخانه  همچنین …

Call Now Buttonتماس بگیرید