خانه / ایزوگام صادراتی / قیمت ایزوگام صادراتی در سال ۱۴۰۱

قیمت ایزوگام صادراتی در سال ۱۴۰۱

قیمت ایزوگام صادراتی در سال ۱۴۰۱ از پرسش های متداول فعالان حوزه ساختمانی است چرا که ایزوگام یکی از اصلی ترین بخش های ساختمان سازی محسوب می شود . با ایزوگام سازی مناسب و اصولی ، می توان بخش های مختلف سازه را در برابر نفوذ باران ، اب ، رطوبت ، گرما و سرما و … عایق بندی و غیر قابل نفوذ نمود .

به دلیل اهمیت این موارد ، تمامی ساختمان ها و صرفا برخی بخش های خارجی سازه ها را عایق بندی می  کنند که این امر با ایزوگام های صادراتی به بهترین نحو انجام می گردد.

خرید ایزوگام از شرکت ها و نمایندگی های فروش این محصول صورت می گیرد . نمایندگی ها ، محصول را از کارخانه در اختیار مشتری قرار می دهند . این مشتری ها می توانند ساختمان ساز هایی از همان شهر بوده و یا بعضا برای سایر کشور ها ثبت سفارش صورت بگیرد .

نمونه های صادراتی از قیمتی بالاتر برخوردار خواهند بود . چرا که باید هزینه هایی از جمله بسته بندی اصولی ، گمرک و باربری بین کشوری  نیز روی قیمت نهایی حساب شود .

ایزوگام کردن سازه ها چه اهمیتی دارد ؟

با ایزوگام کردن بخش های مختلف سازه ، می توان ان قسمت ها را نسبت به نفوذ بسیاری عوامل خارجی و محیطی مقاوم و غیر قابل نفوذ نمود . در این شرایط ، علاوه بر جلوگیری از ورود آب باران از طریق سقف و دیوار ها ، می توان از ورود و خروج هوا بین محیط داخلی و خارجی نیز جلوگیری کرد .

این شرایط در مناطق پر باران ، مناطقی با دمای هوای بسیار سرد و مناطقی با دمای بسیار گرم اهمیت زیادی دارد . چرا که علاوه بر جلوگیری از تخریب دیوار و سقف بر اثر باران ، مانع از هدر رفتن انرژی نیز می شود .

ایزوگام ایرانی و مزایای استفاده از آن :

ایزوگام های ایرانی از سطح کیفی عالی و با کیفیتی برخوردار هستند . ایران به دلیل این که به منابع عظیم و با کیفیتی از منابع اولیه دسترسی دارد ، موادی تولید می کند که در سطح جهانی نیز از استاندارد های بالایی برخوردار می باشد . به همین دلیل نه تنها در ایران ، بلکه به سایر کشور ها نیز ارسال شده و مورد استفاده قرار می گیرد .

ایران دارای منابع عظیمی از مواد اولیه همچون :

قیر پالایشگاهی

ورق های الومینیومی

تیشو

و … می باشد . به همین دلیل ، کارخانه های بسیاری به تولید این مواد مشغول هستند . در حال حاضر می توان گفت صادرات ایزوگام ایرانی رقمی مشابه با سفارشات داخلی دارد .

 

صادرات ایزوگام ایرانی به چه صورت است ؟

همانطور که ذکر شد ، بخش عمده ای از عایق های ساختمانی  برای صادرات به دیگر کشور ها فرستاده می شوند . این مشتریان معمولا از کشور های همسایه هستند ؛ اما سایر کشور هایی که فاصله بیشتر دارند نیز می توانند ثبت سفارش را انجام دهند .

برای صادرات ایزوگام ، سفارش هایی از کشور متقاضی برای شرکت سازنده ارسال می شود . شرکت پس از بررسی درخواست ، بررسی انبار و موجودی ، و یا بررسی توانایی تولید در مقیاس سفارش داده شده ، درخواست را قبول کرده و پیش فاکتور را تحویل می دهد .

هزینه ها می توانند بر اساس توافق طرفین  بوده و مبلغ در ابتدای امر گرفته شده ؛ یا مقداری پیش پرداخت دریافت شده و سپس مابقی هزینه بعد از تحویل کالا در محل و کشور مقصد دریافت شود .

برای ارسال بار به کشور مورد نظر ، بسته به بودجه و شرایط دو طرف ، می توان از مرز های زمینی و یا آبی استفاده کرد . هرکدام از این روش ها دارای مزایا و معایب خاصی هستند و هزینه های متفاوتی را نیز احتیاج دارند . به همین دلیل شرکت ها باید این امر را نیز هنگام ثبت قرار داد در نظر داشته و مشخص نمایند .

قیمت ایزوگام صادراتی در سال ۱۴۰۱ چگونه محاسبه می شود ؟

این محصولات به علت حضور فاکتور های متعدد ، مرتبا در معرض نوسانات قیمت هستند . اصلی ترین عوامل تعیین کننده قیمت ایزوگام های صادراتی در سال جدید ، شامل :

  • قیمت روز مواد اولیه
  • هزینه های بسته بندی و پلمپ کردن
  • هزینه های گمرک
  • هزینه های ارسال بار ( عواملی مثل مسافت ، قیمت سوخت ، زمینی یا ابی بودن راه  )

و … هستند . هر یک از این فاکتور ها می تواند در طول مدت تغییر کرده و هزینه های نهایی را با تفاوت روبرو کند .

ایزوگام به صورت رول های بسته بندی شده به فروش می رسد . معمولا  نمایندگی ها برای مشتریانی که سفارشات زیادی ثبت کنند ، تخفیفاتی را در نظر می گیرند . این تخفیفات می تواند روی قیمت نهایی رول ها اعمال شده و قیمت محصول را کاهش دهد ؛ یا تخفیفاتی برای هزینه ارسال در نظر گرفته شود .

در هر صورت ، خرید عمده و در مقادیر زیاد ، می تواند هم برای خریدار و هم برای فروشنده ، سود مالی مناسبی به همراه داشته باشد .

اصلی ترین ایزوگام های صادراتی ایران :

تمامی نمونه های ایرانی ، از مشتریان خاصی برخوردار می باشند . کشور های خریدار ، انواع مختلف را بر اساس شرایط اب و هوایی خود انتخاب می کنند . مثلا برخی عایق ها برای کشور های پر باران و مرطوب کاربرد بیشتری دارند . در حالی که برخی دیگر برای کشور های خشک و کویری ، و برخی برای کشور های سردسیر کاربرد دارند .

درصد ترکیب مواد اولیه در ساخت ایزوگام ، عاملی برای ایجاد این تفاوت است .

معمولا ایزوگام فویل دار الومینیومی مشتریان بیشتری نسبت به سایر نمونه ها دارد . این محصول نسبت به بسیاری از عوامل جوی و محیطی مقاومت نشان می دهد و از طول عمر بالاتری نیز برخوردار است . به همین دلیل ، صادرات این ایزوگام در اولویت قرار دارد . البته قیمت ان نیز نسبت به سایر موارد مقداری بیشتری است .

برخی انواع دیگر مثل ایزوگام بدون فویل ساده نیز می تواند مشتریان خود را داشته و برای کشور هایی با اب  و هوای معمولی ارسال شود . قیمت این محصول از رقمی مقرون به صرفه برخوردار است .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟

ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟ | فروش ویژه ایزوگام

آیا می دانید ایزوگام صادراتی به ترکیه متری چند؟ آیا در مورد ایزوگام برتر هوبر …

تماس بگیرید