خانه / ایزوگام طرح دار / ایزوگام طرح دار دلیجان | ایزوگام دولایه فویلدار | شرکت هوبر

ایزوگام طرح دار دلیجان | ایزوگام دولایه فویلدار | شرکت هوبر

ایزوگام طرح دار دلیجان

ایزوگام طرح دار دلیجان از جمله انواع عایق های طراحی شده توسط شرکت هوبر به شمار می رود. عرضه ایزوگام دولایه فویلدار به صورت اینترنتی در کشور از طریق نمایندگی، آغاز گردیده است.

ایزوگام طرح دار دلیجان به عنوان یکی از اصلی ترین و جدید ترین محصولات شرکت دلیجان با قیمت هایی کاملا مناسب در بازار عرضه گردیده است. بخش مهمی از انواع عایق های رطوبتی درجه یک می توانند در سطوح مختلفی به کار گرفته شوند و بر همین اساس نیز خریداران این محصولات جنبه های مختلفی را مدنظر قرار داده اند.

ایزوگام نمای ساختمان آجری

ایزوگام نمای ساختمان آجری می تواند از جمله انواع عایق های رطوبتی کاربردی شناخته شود که به واسطه دارا بودن کیفیت بالا امروزه در لیست مهم ترین عایق های رطوبتی قرار گرفته است.

بسیاری از انواع ایزوگام های موجود در بازار بر اساس فرمول هایی جدید طراحی و تولید می گردند، چرا که فرمول های جدید می توانند سهم بسزایی در افزایش کیفیت و ایجاد تغییراتی ملموس در نوع کاربرد ایزوگام داشته باشند.

استفاده از طرح هایی جدید برای ساخت ایزوگام از جمله طرح آجری برای ساختمان ها، این فرصت را ایجاد می نماید تا بتوان با نصب اصولی این ایزوگام علاوه بر احساس تاثیرات مستقیم آن در محافظت از ساختمان، بتوان شاهد یک نما زیبا و جذاب نیر بود.

کارخانه ایزوگام طرح دار با عرضه مستقیم

کارخانه ایزوگام طرح دار با عرضه مستقیم عایق های رطوبتی در کشور شرایطی بسیار متفاوت را برای متقاضیان ایجاد نموده است. بخش مهمی از عایق های درجه یک رطوبتی امروزه دارای کاربرد هایی از جمله ایجاد نما در ساختمان نیز هستند.

بر همین اساس نیز عایق ها تنها یک ابزار کاربردی برای ایجاد نما محسوب نمی گردند، بلکه علاوه بر ایجاد نما جذاب و زیبا، عملکرد اصلی و مهم خود را نیز اجرا می نمایند. ایزوگام طرح دار این قابلیت را خواهد داشت که در سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

در هر یک از سطوح ساختمان ها از جمله بام، دیواره ها و حتی سطوح شیب دار، امکان تجمع آب وجود دارد، بر همین اساس نیز برای جلوگیری از تجمع آب می توان استفاده از عایق های رطوبتی را در دستور کار قرار داد.

ایزوگام طرح دار برای استخر

ایزوگام طرح دار برای استخر

ایزوگام طرح دار برای استخر قطعا یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که به منظور افزایش کاربرد استخر مورد توجه قرار می گیرد. استخر ها می توانند با پوشش دهی عایق و ایزوگام عمر بالایی داشته باشند و به همین علت نیز تاثیر و نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازندگان خود خواهند داشت.

هر یک از انواع استخر ها به تناسب حجم آب و عمق، باید به واسطه عایق ها پوشش داده شوند تا بدین واسطه از آسیب های احتمالی و پوسیدگی در امان باشند. اصول نصب عایق در استخر نیز با دیگر سطوح کاملا متفاوت می باشد و به همین واسطه نیز نصب تخصصی عایق ها در استخر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

شرکت ایزوگام هوبر

بهترین موقعیت برای خرید عمده ایزوگام

بهترین موقعیت برای خرید عمده ایزوگام در کشور برای متقاضیان، امکان خرید مستقیم از کارخانه تولیدکننده با قیمت هایی رقابتی و اقتصادی است. ایزوگام طرح دار دلیجان از طریق مرکز طراحی و ساخت ( کارخانه تولیدکننده ) با قیمت هایی کاملا رقابتی در کشور عرضه می گردد.

علاوه بر این امر هر یک از خریداران قادر خواهند بود تا بدون واسطه نسبت به خرید مستقیم این ایزوگام از طریق کارخانه اقدام نمایند. ایزوگام های درجه یک از دامنه طول عمر بالایی برخوردار هستند و بر همین اساس می توان آن ها را یکی از اصلی ترین گزینه ها برای استفاده در سطوح مختلف به شمار آورد.

انواع ایزوگام های درجه یک دارای بخش متنوع قیمت گذاری هستند تا بر این اساس شرایط خریداران نیز در انتخاب آن ها شرایطی ایده آل تعریف گردد. ایزوگام طرح دار قطعا عملکرد خاص و ویژه عایق های رطوبتی را به طور کامل داراست و در کنار آن دارای طرح هایی بسیار زیبا نیز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام استخر طرح دار

تولید ایزوگام رنگی استخر در تبریز

کارخانه ایزوگام تبریز موفق به کسب فناوری در تولید انواع ایزوگام های رنگی به واسطه …

تماس بگیرید