سرخط خبرها
خانه / ایزوگام تبریز / قیمت عمده ایزوگام ۴ میلی متر

قیمت عمده ایزوگام ۴ میلی متر

قیمت عمده ایزوگام ۴ میلی متر ایزوگام چند است؟ ، بستری پلیمری ست که به منظور آب بندی قسمت های متفاوتی از سازه های ساختمانی به کار می رود . این سازه ها می توانند شامل سازه های ساختمانی و یا تاسیساتی باشند. اصلی ترین بخش های سازه که با ایزوگام عایق می شوند ، شامل پشت بام ، سرویس های بهداشتی ، دیواره های بیرونی ، پی ساختمان ، و بخش های بیرونی مجموعه مثل استخر و حوض می باشند .

ایزوگام دارای انواع مختلفی بوده و کیفیت های متفاوتی نیز دارد . طراحان و مجریان سازه ها ، بر اساس محل مورد نظر ، از ایزوگام هایی متفاوت استفاده می کنند . به عنوان مثال ، ایزوگام ۴ میل نوعی از این محصول است که عمدتا برای بخش های بالایی ساختمان مثل پشت بام ، سقف ، و گاها دیوار ها استفاده می شود .

این محصول دارای طیف وسیع قیمتی می باشد . معمولا قیمت آن بستگی به کیفیت و مقدار خرید دارد . قیمت عمده ایزوگام ۴ میلی متر نیز  به عواملی همچون کیفیت آن ، شرکت سازنده و … بستگی دارد .

تماس ایزوگام هوبر

تاریخچه تولید ایزوگام در ایران

اولین تاریخچه های مربوط به ایزوگام، به دوران ۴۰ الی ۵۰ سال پیش باز می گردد . در این دوران ، ساختار عایق بندی سقف و دیوار ها با کمک آسفالت و قیرگونی صورت می گرفت . این عایق ها صرفا جهت غیر قابل نفوذ بودن ساختمان نسبت به باران به درون مجموعه بودند .

اما با پیشرفت تکنولوژی، ساختار عایق بندی ها به روز رسانی شد و به نحوی تکامل یافت که می توانست مجموعه را از سایر عوامل محیطی مثل رطوبت و … نیز مصون کند . به همین دلیل ، در سایر بخش های دیگر منازل نیز از آن ها استفاده شد .

ایزوگام های دوره ی  حاضر ، می توانند از ساختمان در برابر آب و باران ، رطوبت و نم ، نفوذ حشرات و … محافظت کنند . همچنین در بخش های خارجی سازه ها مثل استخر و … نیز از آن جهت جلوگیری از نفوذ آب و هدر رفتن آن استفاده می شوند .

ایران ، یکی از کشور های اصلی خاور میانه در زمینه   تولید انواع ایزوگام می باشد . نمایندگی های متنوعی در کشور ، فروش این محصول را بر عهده دارند . مجریان ساختمان سازی می توانند بر اساس وسعت مناطق مورد نیاز ، یکی از برند ها را انتخاب کرده و آن را از نمایندگی ها سفارش دهند.

قیمت عمده ایزوگام 4 میلی متر

ساختار کلی ایزوگام :

ایزوگام ، نوعی پوشش لایه به لایه است. ساختار کلی این مجموعه شامل قیر و الیاف مصنوعی می باشد . به طور کل ، ساختار این عایق به صورت زیر می باشد :

_ یک لایه پلی اتیلن ( می توان از پودر های معدنی و یا فویل های آلومینیومی به جای پلی اتیلن استفاده نمود )

_ شیشه یا تیشو

_ پلی استر

_ سایر افزودنی ها مثل قیر ، پلیمر ، پلاستیک  و …

_ و مجددا یک لایه پلی اتیلن

می باشد . درصد هر کدام از مواد ذکر شده در ساختار ایزوگام می تواند متفاوت باشد . بسته به محل استفاده از ایزوگام ، این مواد از درصد های مختلفی برخوردار بوده و میزان عایق بندی آن نیز متفاوت است .

به عنوان مثال ، افزایش میزان آلومینیوم در یک ایزوگام ، منجر به مقاوم پذیر تر شدن آن نسبت به گرما و فرسایش می شود . به همین دلیل ، برای سازه هایی مناسب است که در مناطق گرمسیر کشور ساخته می شوند .

و یا استفاده از سایر متریال مثل مواد پلاستیکی، کمک می کند تا وزن نهایی ایزوگام کاهش پیدا کند . در نتیجه برای سازه هایی مناسب است که قدمت عمر بالا تری داشته و نیاز به کمترین بار اضافه در پوشش های خارجی خود را دارند .

ایزوگام ۴ میلی متر چه مشخصاتی دارد

ایزوگام ۴ میل ، نوعی از ایزوگام است که به علت ضخامت آن ، به این نام شناخته می شود . این محصول به علت دارا بودن ضخامت استاندارد ، می تواند برای تمامی بخش های سازه از جمله پشت بام ، دیوار ، استخر و حتی سرویس های بهداشتی نیز مورد استفاده قرار بگیرد .

شرکت های متعددی در راستای تولید این نوع ایزوگام اقدام نموده اند . به عنوان مثال ، ایزوگام ۴میلی متر تبریز در دو نوع ساده و فویل دار می جود می باشند . این نوع ایزوگام ها می توانند طول عمری بین ۱۰ الی ۲۵ سال داشته باشند . نکته ی  مورد توجه در ارتباط با این نوع ایزوگام ها، نحوه نصب آن است . در واقع می توان گفت که کیفیت ایزوگام به دو عامل ارتباط مستقیم دارد :

کیفیت ایزوگام

نحوه ی  نصب آن

این دو عامل ، ارتباط مستقیمی با هم دارند . به این منظور که هرچقدر که کیفیت ایزوگام بالا تر باشد ، با این وجود در صورتی که نحوه ی  نصب آن به نحوی عالی صورت نگیرد ، نمی تواند اثر مطلوب را بر جای گذارد . به همین دلیل ، توصیه شده است با خرید ایزوگام ، از متخصصین مجرب و حرفه ای آن مجموعه برای نصب اصولی و صحیح ایزوگام کمک گرفته شود .

این ایزوگام توسط شرکت های معتبر از جمله مجموعه هوبر  قابل خریداری می باشد. ایزوگام ارائه شده توسط این مجموعه ، دارای بالا ترین سطح کیفیت می باشد تا تضمینی بر سلامت سازه باشد . متخصصین این مجموعه ،

تماس ایزوگام هوبر

قیمت فروش عمده ایزوگام ۴ میلی متر

عوامل متعددی می توانند بر قیمت نهایی ایزوگام تاثیر گذار باشند . از اصلی ترین عوامل موثر در قیمت این محصول ، کیفیت برند آن است . با توجه به این که برند های متعددی در بازار ، این محصول را به فروش می رسانند ، انتخاب بهترین برند ، اولین گام در راستای ارتقا کیفیت سازه ی  ساختمانی است .

برند های معتبر تر ، از متریال هایی با کیفیت و سطح عالی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند . این برند ها ، دارای خط تولید فعال و پیشرفته ای هستند . این خط تولید برای دارای فیلتر هایی دقیق و بسیار سخت گیر است . در نتیجه این تضمین وجود دارد که تمامی محصولات ارائه شده ، فاقد ایرادات و مشکلات احتمالی هستند .

ایزوگام های با کیفیت ، دارای میزان انعطاف پذیری و مقاومت کششی بالا بوده ؛ و نیز در برابر آب به طور صد درصد نفوذ نا پذیر می باشند . علاوه بر این ، ضخامت و وزن آن ها نیز از سطح استانداردی برخوردار می باشد . گونه های متعدد ایزوگام ، پس از تولید ، تحت آزمون قرار گرفته و در نهایت ، ازمایشگاه این شرکت ها ضریب پایداری آن را مشخص می کند .

ایزوگام هایی که دارای این سطح کیفی باشند ، ایزوگامی عالی و با کیفیت به شمار می روند . طبیعتا قیمت نهایی این محصولات نسبت به برند های غیر معتبر اندکی بالا تر خواهد بود . با این حال ، خرید عمده ی  این محصولات می تواند قیمت نهایی را تا حدود چشمگیری کاهش دهد .

همچنین برخی شرکت ها می توانند تخفیفاتی را برای مشتریان خود قائل شوند تا اطمینان و رضایت دو جانبه بین مشتری و فروشنده ایجاد شود . از طرف دیگر ، در صورت درخواست از شرکت جهت ارسال نیرو برای نصب ایزوگام نیز مقداری هزینه بر قیمت هر متر مربع افزوده می شود .

خرید ایزوگام به قیمت عمده

از دیگر فاکتور های مهم در قیمت نهایی محصول ، نحوه ی  دریافت آن نیز می باشد . به عنوان مثال ، خرید مستقیم از درب کارخانه هزینه های بسیار کم تری خواهد داشت . اما در صورت سفارش آن جهت ارسال به محل مورد نظر ، قطعا هزینه ها رقمی بیشتر خواهند بود . مثلا ایزوگام تبریز که نوعی با کیفیت از این محصول می باشد ، در صورت خرید از درب کارخانه ، قیمتی کمتر خواهد داشت . اما در صورت سفارش آن به سایر مناطق ، سایر شهر ها و … ، به قیمت نهایی افزوده می شود .

گاهی اوقات ، این محصول به سایر کشور های همسایه نیز به صورت صادرات ، ارسال می شود . به عنوان مثال ، سوریه ، کویت و عراق از جمله مشتریان اصلی این محصول هستند . تجار صنعت ایزوگام ، می توانند این محصول را با تماس تلفنی ثبت  کرده و آن را در کشور مورد نظر تحویل بگیرند .

برند های معتبر ایزوگام  دلیجان

ایران، کشوری است که از لحاظ تولیدات ایزوگام در سطح جهانی شناخته شده می باشد . شرکت های معتبر بسیاری در ایران وجود دارند . هر کدام از این شرکت ها در شهر های مختلف ایران تاسیس شده و محصولات آنان علاوه بر فروش در همان شهر ، به سایر شهر ها نیز ارسال شده ؛ و حتی به سایر کشور ها نیز صادر می شوند .

از برترین برند های سازنده ایزوگام می توان به برند های :

_ صدف گستر دلیجان

_ بام گستر ۱۱۷

_ سراپوش دلیجان

_ پشم شیشه ایران

_ سما بام

_ کیان گستر منصوری

_ شرق گستر

_ سامان

_ شرق دلیجان

اشاره نمود . هرکدام از برند های ذکر شده ، دارای سابقه فعالیت درخشان بوده و توانسته اند سطح رضایت بالایی از سمت مصرف کنندگان به دست آورند .

به عنوان مثال ، شرکت صدف گستر دارای محصولاتی معتبر از جمله : ایزوگام زرفام شرق ، اساطیر ، اکسیر و … می باشد . این شرکت به مدت ۵ سال موفق به دریافت نشان بهترین برند ایزوگام بوده است .

همچنین ایزوگام پشم شیشه ایران ( سهامی عام ) از اولین و شناخته شده ترین نوع ایزوگام در ایران است . این برند ، تولید کننده انواع عایق های حرارتی ، رطوبتی و صوتی می باشد . کیفیت ایزوگام های این برند مورد تایید استاندارد های ملی و بین المللی می باشند .

سما بام دلیجان ، محصولات خود را با نام های سرانجام بام ، شرق پوشش خاتم ، پردیسان و … ارائه داشته است . این برند از جمله برند های اقتصادی و در عین حال ، با کیفیت موجود در ایران می باشد . در نتیجه برای افرادی که به دنبال صرفه جویی در هزینه ها هستند ، گزینه ای مناسب محسوب می شود .

بهترین ایزوگام ۴ میلی متر دلیجان کدام است؟

ایزوگام شرق گستر ، با داشتن خط تولید مدرن خود ، از نمونه های برجسته کشوری در زمینه تولید انواع عایق ها می باشد . این برند با تولید عایق هایی با روکش مسی ، ماسه ای رنگی ، و نیز طلایی ، نسبت به رقیبان خود ممتاز شده است . همچنین این محصولات در دو نوع پودری و روکش دار موجود می باشند که انتخاب نوع مناسب ، بستگی به سازه ، محل اجرا و نیز شرایط محیطی ساخت و ساز دارد .

تمامی انواع ایزوگام های نام برد شده ، دارای بیمه نامه هستند . در نتیجه ، می توانند تجربه ی  خریدی ایمن و نصبی اصولی و استاندارد را برای مشتری به همراه داشته باشند .

با این حال ، نیاز است تا مشتریان پیش از اقدام به خرید ایزوگام ، برند مشخصی را انتخاب کرده اطلاعات دقیق و جامعی را در مورد آن به دست آورند .

قیمت عمده ایزوگام 4 میلی متر

انواع ایزوگام های تبریز

مجموعه هوبر ، عرضه کننده انواع ایزوگام از جمله ایزوگام تک لایه و دو لایه ، فویل دار و بدون فویل ، طرح دار و ساده ، سنگریزه ای و … می باشد . انتخاب هر کدام از انواع این ایزوگام ها ، بستگی به نوع پروژه و نوع سازه  دارد .

ایزوگام های این مجموعه را می توان به صورت حضوری و یا از طریق تلفنی ، ثبت سفارش نمود . سفارشات ثبت شده در اسرع وقت آماده تحویل می باشند . علاوه بر این ، این مجموعه دارای خدمات پس از فروش ، گارانتی ضمانت و سلامت محصول ، و نیز نصابان حرفه ای نیز  می باشد . در نتیجه ، خرید از مجموعه ، می تواند ضامن سلامتی سازه باشد .

علاوه بر این ، مجموعه ی  هوبر با حذف بسیاری از واسطه ها و عوامل بالا برنده قیمت ، سعی بر این داشته است تا در عین ارائه محصولاتی با کیفیت ، قیمت نهایی محصول را تا حدود بسیاری کاهش دهد . این کار ، قدرت اقتصادی مشتریان را افزایش داده و در نهایت ، ایمنی سازه های شهر را نیز افزایش می دهد .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام ارزان | لیست قیمت ایزوگام ارزان 1400

خرید ایزوگام ارزان | لیست قیمت ایزوگام ارزان ۱۴۰۰

برای خرید ایزوگام ارازن با کیفیت مناسب بهترین راه شناخت مهم ترین عوامل موثر بر …

Call Now Buttonتماس بگیرید