خانه / ایزوگام طرح دار / قیمت ایزوگام طرح دار استخر با ضمانت نامه

قیمت ایزوگام طرح دار استخر با ضمانت نامه

ایزوگام های طرح دار از زمان ورود خود به بازار رقابتی ایزوگام هر چند با مشکلات عدیده‌ای مواجه بودند که یکی از مهم‌ترین آنها عدم اعتماد مشتریان به کیفیت آن می بود حالا اینکه بعد از گذر زمان و جلب اعتماد مشتریان نسبت به کیفیت عالی ایزوگام های طرح دار سبب شده است که این نوع عایق های رطوبتی به عنوان محصول پرفروش در فروشگاه های بزرگ شناخته شود .

شرکت هوبر می‌تواند انواع برتر عایق های رطوبتی مورد نیاز شما را که از انواع طرح دار می باشد را از درب کارخانه برای تان فراهم آورد. ایزوگام های طرح دار استخری یکی از نمونه های برتر عایق رطوبتی از سوی کارخانه می باشد.

قیمت ایزوگام طرح دار استخر با ضمانت نامه

ایزوگام طرح دار برای استخر

جهت نصب ایزوگام بر روی استخرها می‌توانید با توجه به اینکه نقش بسیار مهمی را در حفظ آب و جلوگیری از هدر رفتن آن داشته باشند را با انجام زیر سازی بسیار دقیق و مناسب قیل از ایزولاسیون توسط ایزوگام بستر مناسب برای نصب ایزوگام را فراهم آورید.

عایق نمودن تمامی نفاط استخر توسط ایزوگام های با ضخامت بالا می تواند کیفیت در تداوم حفظ سازه استخر را برای شما امکام پذیر سازد.

بهترین ایزوگام های طرح دار در تناسب با کاربری استخر را می توانید از طریق شرکت هوبر بدست آورید.

ایزوگام رنگی استخر

انواع عایق های رطوبتی تولید شده جهت نصب ایزوگام در استخر را می توانید از شرکت‌ هوبر نسبت به برندهای مختلف جویا شوید. شرکت هوبر می‌تواند با پذیرش سفارش شما در رنگ مورد نظر نسبت به برند درخواستی محصول مورد نظر شما را جهت تولید در کارخانه ثبت سفارش نماید.

با دریافت بهترین قیمت ها می توانید محصول خود را از انواع طرح دار آن از سوی شرکت هوبر به صورت عمده خریداری نمایید.

ایزوگام های استخری تولید شده با برند های برتر کشور یعنی ارومیه، تبریز و دلیجان قابل دریافت با قیمت کارخانه از این مرکز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

برای خرید ایزوگام دلیجان با مارک اصل بهترین راه خرید از بخش فروش کارخانه  همچنین …

تماس بگیرید