خانه / ایزوگام دلیجان / فروش ایزوگام | صادرات ایزوگام از ایران به اروپا

فروش ایزوگام | صادرات ایزوگام از ایران به اروپا

تولید ایزوگام صادراتی

فروش ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه دلیجان انجام می شود که در مسیر همکاری های تجاری برای صادرات ایزوگام از ایران به اروپا و کشورهای مختلف آن، بهترین شرایط ایجاد شده است. ایزوگام درجه یک و مرغوب باید مورد انتخاب افراد قرار گیرد تا بتوانند در مسیر صادرات ایزوگام، موفق عمل نمایند و شرکت ایزوگام هوبر، محصولات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

امروزه در بازار جهانی، ایزوگام های ایرانی به عنوان یکی از ایزوگام های خوب و مرغوب و شناخته شده است که از قیمت های بسیار مقرون به صرفه تری هم برخوردار هستند. با توجه به افزایش نرخ ارز در بازار کنونی، برای کشورهای خارجی، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود که خرید ایزوگام خود را از بازار ایران، به انجام رسانند.

اما این که بهترین ایزوگام ها کدام است و از چه مسیری باید برای خرید عمده ایزوگام اقدام نمود و بهترین قیمت های ایزوگام چقدر است، از جمله مواردی است که در ادامه به آن ها پاسخ می دهیم.

بهترین قیمت ایزوگام

بهترین قیمت ایزوگام درجه یک ایرانی

ایزوگام درجه یک با برندهای ایرانی می تواند دارای نمونه های مختلفی باشد اما این که مشتری، بهترین قیمت که برای خرید ایزوگام مرغوب باید پرداخت نماید چقدر است، سوالی است که می خواهیم به آن پاسخ دهیم.

در بیان فاکتورهایی که می تواند برروی قیمت ایزوگام تاثیر گذارد، می توان به نوع قیر مورد استفاده اشاره نمود و هر چه قیر، خالص تر و مرغوب تر باشد، می تواند قیمت بالاتری به همراه داشته باشد.

قیر پالایشگاهی ۶۰/۷۰ از بهترین نمونه های موجود در بازار می باشد که کارخانه های تولید کننده ایزوگام، می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند.

مزیت تولید ایزوگام در ایران، می تواند مربوط به این مسئله باشد که قیر درجه یک و مرغوب هم در پالایشگاه های ایرانی، تولید و فرآوری می شود و همین مسئله هم تا حد زیادی به ارائه قیمت های مقرون به صرفه، کمک می نماید.

خرید ایزوگام درجه یک

خرید ایزوگام درجه یک درب کارخانه

درب کارخانه دلیجان از جمله موقعیت هایی است که می توان برای خرید عمده ایزوگام خوب و درجه یک اقدام نمود و همانطور که اشاره شد، ایزوگام پلیمری با استاندارد BPP از نمونه های ایزوگام خوب و درجه یک به حساب می آید.

به هنگام خرید ایزوگام، فاکتورهای متعددی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد و از جمله آن ها می توان به عدم وجود بریدگی در ایزوگام اشاره نمود.

هر گونه نقص و عیبی که در ایزوگام وجود داشته باشد، می تواند نشان از نامرغوب بودن آن محصول باشد، پس در نتیجه پیش از سفارش خرید ایزوگام، به این نکته مهم، باید توجه زیادی داشته باشید.

بهترین ایزوگام درجه یک

خرید بهترین ایزوگام درجه یک ایرانی

ایزوگام درجه یک ایرانی، دارای یک سری فاکتورهایی می باشد که از جمله آن ها می توان به ظاهر ایزوگام اشاره نمود. اگر در یک نگاه می خواهید تشخیص دهید که کیفیت ایزوگام خوب است یا نه، باید به سطح ایزوگام نگاه نمایید.

اگر سطح یکدستی داشته باشد، نشان از مرغوبیت این محصول خواهد بود و از طرفی، با دست کشیدن برروی ایزوگام هم نباید هیچ رد سیاهی از ایزوگام برروی دست شما باقی بماند.

تمامی این ویژگی ها زمانی در یک ایزوگام، هویدا می شود که از متریال خوبی استفاده نماید که مهم ترین این متریال، مربوط به استفاده از قیر ۶۰/۷۰ پلیمری می باشد.

ایزوگام صادراتی برای اروپا

صادرات ایزوگام به اروپا چگونه است

برای صادرات ایزوگام خوب ایرانی، کشورهای متعددی را می توان مورد هدف قرار داد که مهم ترین آن ها، کشورهای اروپایی بوده به گونه ای که امروزه، ظرفیت های خوبی فراهم شده تا بتوان برای صادرات ایزوگام به اروپا هم اقدام نمود.

اروپا از جمله قطب های جهانی محسوب می شود که به دنبال خرید ایزوگام هایی با کیفیت درجه یک و مرغوب هستند و ایزوگام بردین دلیجان با مشخصاتی از قبیل وزن ۴۵ کیلوگرم و ضخامت ۴ میل که تولید شده از بهترین متریال می باشد، از ایزوگام های خوب برای این بازار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام درجه یک دلیجان | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

ایزوگام درجه یک دلیجان | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

ایزوگام درجه یک دلیجان دارای یکسری مشخصات و ویژگی های می باشد که می توان …

تماس بگیرید