سرخط خبرها
خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام به ترکمنستان | بهترین مارک ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام به ترکمنستان | بهترین مارک ایزوگام دلیجان

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

برای صادرات ایزوگام به ترکمنستان، نیاز به انتخاب بهترین مارک ایزوگام دلیجان خواهد بود که در میان محصولات شرکت ایزوگام هوبر، پیشنهاد ما، ایزوگام مارک دلیجان می باشد که با توجه به مشخصاتی که دارد، تاییدیه های گمرک و سازمان بورس را توانسته کسب نماید. تحویل ایزوگام در مرز ترکمنستان به همراه پلمپ گمرکی از جمله تخصص های شرکت ایزوگام هوبر به حساب می آید. اما اگر به دنبال ایزوگام هایی با مشخصات فنی خاص هستید هم می توانید سفارشات خود را به ما اعلام نمایید.

همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان، می تواند اهمیت بسزایی در داشتن یک کسب و کار موفق داشته باشد و دلیل این امر، وجود تنوع محصولات در ایزوگام های تولیدی یک کارخانه خواهد بود. ایزوگام از این قابلیت برخوردار می باشد که با تغییر در متریال، به تغییر در قیمت و کیفیت، اقدام نمود.

به همین دلیل در بحث های صادرات ایزوگام، اگر به دنبال یک ایزوگام با مشخصات فنی خاص هستید، می توانید محصول مورد نیاز خود را به کارخانه تولید کننده سفارش دهید.

تولید ایزوگام سفارشی برای صادرات

تولید ایزوگام سفارشی برای صادرات

مراد از ایزوگام سفارشی، ایزوگامی است که در تولید آن، بنا به درخواست مشتریان، ضخامت و وزن خاصی تولید می شود.

پذیرش چنین درخواست هایی از سمت کارخانه تولید کننده ایزوگام هوبر، زمانی امکان پذیر خواهد بود که مشتریان، حجم سفارش بالایی را داشته باشند که در میان آن ها، می توان به حداقل سفارش دو تریلی بار اشاره نمود.

هر تریلی، بسته به وزن ایزوگام، ظرفیتی معادل ۶۰۰ تا ۶۳۰ رول ایزوگام را خواهد داشت.

در میان ایزوگام های سفارشی که تولید می شود، می توان به ایزوگام با ضخامت پنج میلیمتر و وزن پنجاه کیلوگرم اشاره نمود که یک ایزوگام فوق باکیفیت بوده و برای صادرات به کشورهای اروپایی، مناسب خواهد بود.

ایزوگام با وزن سی و هشت کیلوگرم هم نمونه دیگری از ایزوگام های صادراتی می باشد که مقصد این نوع ایزوگام سبک، بازار عراق می باشد.

سفارش ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی

سفارش ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی

اگر قصد انجام فعالیت های صادراتی در عرصه ایزوگام را دارید، دریافت پلمپ گمرکی هم به عنوان یکی از مهمترین بخش هایی می باشد که توسط کارخانه تولید کننده باید صورت پذیرد.

این پلمپ گمرکی، مجوزی برای عبور بار ایزوگام از مرز، به کشورهای مقصد می باشد.

شرکت ایزوگام هوبر با توجه به سال ها فعالیتی که در عرصه ایزوگام داشته است، به خوبی توانسته به اخذ تمامی مجوزها و گواهینامه های مورد نیاز برای صادرات ایزوگام و پلمپ گمرکی اقدام نماید.

اگر شما هم به دنبال صادرات ایزوگام هستید، می توانید برای تامین بار مورد نیاز خود به همراه مجوزهای گمرکی، با شرکت ایزوگام هوبر، در تماس باشید.

بهترین بازار برای صادرات ایزوگام

بهترین بازار برای صادرات ایزوگام دلیجان

کشورهای زیادی در حال همکاری با بازار ایران هستند تا بتوانند ایزوگام مورد نیاز خود را تامین نمایند.

مزیت های زیادی در خرید ایزوگام صادراتی از بازار ایران وجود دارد که بدون شک، یکی از مهم ترین شاخصه های آن، مربوط به قیمت ارزان می باشد.

در طول چند سال گذشته، با توجه به کاهش ارزش پول ایران، برای کشورهای خارجی، مقرون به صرفه است که تامین محصول ایزوگام خود را از بازار ایران به انجام رسانند و این امر، در  حال حاضر نیز به خوبی امکان پذیر شده است.

ایزوگام، بسته به کشورهای مختلف، می تواند با ضخامت و وزن و کیفیت های مختلفی تولید شود.

در میان کشورهای مختلفی که وجود دارد، کشور ترکمنستان به عنوان یکی از مقاصد اصلی فعالیت شرکت ایزوگام هوبر، برای صادرات به حساب می آید که توانسته ایم ظرفیت های لازم برای همکاری با بازار ترکمنستان را نیز فراهم آوریم.

شرکت ایزوگام هوبر

بهترین قیمت ایزوگام صادراتی مارک بردین دلیجان

با وجود فعالیت شرکت ایزوگام هوبر برای تولید سه برند مختلف با کیفیت و قیمت های مختلف، در حال حاضر، ایزوگام بردین دلیجان را می توان به عنوان یک نمونه خوب و باکیفیت معرفی نمود که در امر صادرات هم می تواند مورد انتخاب قرار بگیرد.

این که شما بخواهید برای کشوری مانند ترکمنستان اقدام به خرید ایزوگام نمایید و یا قصد صادرات ایزوگام به عراق را داشته باشید، بدون شک، عامل تعیین کننده قیمت و کیفیت خواهد بود چرا که برای هر یک از این مناطق، به ایزوگام هایی با مشخصات خاص، نیاز خواهد بود.

به هر حال، از طریق مشاورین فروش ایزوگام هوبر، می توانید اطلاعات کامل برای امر خرید عمده ایزوگام صادراتی را کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام شرق دلیجان | نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان

ایزوگام شرق دلیجان | نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان

ایزوگام شرق دلیجان از نمونه ایزوگام های باکیفیت تولید شده در شهر دلیجان می باشد …

Call Now Buttonتماس بگیرید