خانه / ایزوگام شرق / فروش ایزوگام شرق | ایزوگام باکیفیت زیر قیمت کارخانه

فروش ایزوگام شرق | ایزوگام باکیفیت زیر قیمت کارخانه

فروش ایزوگام شرق باکیفیت

فروش ایزوگام شرق هم یکی از دیگر ایزوگام های انتخابی شرکت هوبر می باشد که توانسته با عرضه مستقیم خود، قیمت های زیر کارخانه را به مشتریان اعلام نماید. ایزوگام مشکین شرق دلیجان به عنوان یک ایزوگام bpp، با توجه به مشخصات فنی که دارد، از قیمت ارزان نیز برخوردار می باشد. از این نوع ایزوگام، با اطمینان می توانید در پروژه های عایق کاری خود استفاده نمایید. ایزوگام مشکین شرق هم از برندهای تولیدی شرکت هوبر بوده و سفارش آن را در زمانی کوتاه هم می توانید به انجام رسانید.

در این متن، قصد داریم شما را با روش های همکاری با مجموعه ایزوگام هوبر آشنا نماییم تا در صورتی که قصد خرید عمده ایزوگام را داشته باشید، بتوانید این محصول را با بهترین قیمت، تهیه و سفارش دهید.

ایزوگام به عنوان یک محصول مورد نیاز در امر عایق کاری، دارای نمونه های متعددی بوده که اگر شما بخواهید به ثبت سفارش آن اقدام نمایید، می توانید مراحل زیر را سپری نمایید.

ثبت سفارش ایزوگام شرق

نحوه ثبت سفارش ایزوگام مشکین شرق دلیجان

ایزوگام مشکین شرق، برای مشتریانی مناسب خواهد بود که به دنبال قیمت ارزان و مقرون به صرفه هستند و با توجه به استانداردهای لحاظ شده برای تولید این نوع ایزوگام، شاهد ارائه پایین ترین قیمت های ممکن برای این محصول، هستیم.

اما با انتخاب ایزوگام مشکین شرق دلیجان، نوبت به مرحله ثبت سفارش می رسد.

اگر شما در دلیجان یا شهرهای اطراف دلیجان باشید و سفارش حجم بالایی را مد نظر داشته باشید، خوب است بدانید که با مراجعه حضوری به درب کارخانه هم می توانید برای خرید عمده ایزوگام، اقدام نمایید.

اما بهتر است عجله نکنید چرا که روش های کم هزینه تری هم وجود دارد.

فعالیت های ما در شاهراه اقتصادی گوگل، منجر به این شده که بتوانیم به صورت غیر حضوری هم امکان ثبت سفارش ایزوگام را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

به این صورت شما که می توانید از راه های ارتباطی این سایت که متعلق به شرکت ایزوگام هوبر می باشد، استفاده نموده و ثبت سفارش خود را به انجام رسانید.

چگونگی ارسال ایزوگام

چگونگی ارسال ایزوگام سفارش داده شده

پس از ثبت سفارش، نوبت به ارسال بار ایزوگام می رسد. انجام این امر، تابع حجم سفارشات شما خواهد بود. شما بر اساس حجم سفارشاتی که دارید، با یکی از ماشین های زیر، می توانید بار خود را تحویل بگیرید.

  • نیسان ۶۰ رول
  • خاور ۱۲۰ رول
  • کامیون تک ۲۶۰ رول
  • ده چرخ ۳۵۰ رول
  • تریلی ۶۰۰ رول

این ها ظرفیت ماشین های مختلف برای حمل ایزوگام می باشد و حداقل میزان سفارشی که شما می توانید داشته باشید، یک نیسان خواهد بود که هزینه های مقرون به صرفه ای هم برای شما داشته باشد.

مشخصات فنی ایزوگام مشکین شرق

مشخصات فنی ایزوگام مشکین شرق دلیجان

اگر شما بخواهید به خرید عمده ایزوگام مشکین شرق دلیجان اقدام نمایید، نیاز است که از مشخصات فنی این نوع ایزوگام هم اطلاعاتی داشته باشید.

این اطلاعات، شامل مشخصات وزن، قیمت، ضخامت، نوع متریال مصرفی و … خواهد بود.

تولید ایزوگام مشکین شرق دلیجان با استفاده از قیر پلیمری و قیر دمیده انجام می شود که بر اساس استانداردهای تعریف شده، با درصدهای مختلفی با یکدیگر، ترکیب می شوند.

این درصدها می تواند تعیین کننده وزن و قیمت تمام شده ایزوگام باشد. وزن استاندارد این نوع ایزوگام هم چهل کیلو بوده اما بنا به درخواست هایی که از سمت مشتریان ارائه می شود، امکان ارائه وزن های پایین تر هم وجود دارد.

ضخامت هم باید گفته شود که تولید این محصول با ضخامت سه میلیمتر، انجام می شود.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش ایزوگام شرق برای صادرات به عراق

به منظور صادرات ایزوگام به بازار عراق، قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است که در میان محصولات مختلف شرکت ایزوگام هوبر، ایزوگام شرق دلیجان، بیشترین حجم صادرات به بازار عراق را به خود اختصاص داده است و این مسئله، به دلیل قیمت های ارزان این محصول، ایجاد شده است.

شرایط مساعدی ایجاد شده تا با فروش مستقیم ایزوگام، بتوانیم به افزایش حجم مشتریان خود بپردازیم.

اما تنها، افزایش فروش، مد نظر ما نبوده، بلکه ایجاد بستری برای وفادار سازی مشتریان هم برای ما اهمیت دارد و به همین دلیل، در تلاش هستیم تا با افزایش ظرفیت های تولید ایزوگام، بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارشات خرید عمده ایزوگام شما مشتریان را ارائه نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام شرق دلیجان در اصفهان برای صادرات

فروش ایزوگام شرق اصفهان صادراتی

کارخانه شرق دلیجان محصولات خود را جهت ارسال در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین …

تماس بگیرید