خانه / ایزوگام قیمت / قیمت ایزوگام با نصب در کرج | ایزوگام پلیمری فویلدار | هوبر

قیمت ایزوگام با نصب در کرج | ایزوگام پلیمری فویلدار | هوبر

قیمت ایزوگام با نصب در کرج

قیمت ایزوگام با نصب در کرج را از طریق شرکت هوبر می توانید به دست آورید تا در صورت نیاز، ثبت سفارش خود را هم به انجام رسانید. انواع ایزوگام درجه یک پلیمری، ایزوگام دمیده و همچنین ایزوگام هایی با وزن و ضخامت های مختلف، از طریق این سایت، عرضه می شود که بهترین فرصت را برای سفارش، در اختیار مشتریان قرار داده است.

قیمت با نصب ایزوگام به فاکتورها و عوامل متعددی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • برند ایزوگام
 • محل اجرای ایزوگام
 • شرایط محل پروژه
 • موانع پروژه
 • متراژ نصب

هر کدام از این فاکتورهایی که معرفی شد، دارای تاثیرات مهمی برروی قیمت تمام شده می باشد که شما با در نظر داشتن آن ها، می توانید اقدام به انتخاب محصول مناسب برای پروژه های خود نمایید.

در خرید ایزوگام، توجه به شرایط جوی و آب و هوایی، از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که نصب ایزوگام در آب و هوای مرطوب و بارانی، سبب کاهش میزان بازدهی می شود و نتیجه کار را کاهش می دهد.

خرید مرغوبترین ایزوگام دلیجان

خرید مرغوبترین ایزوگام دلیجان

برای خرید و سفارش ایزوگام، ویژگی های متعددی وجود دارد که توجه به آن ها، سبب می شود تا در نهایت، بتوان مرغوبترین ایزوگام دلیجان را انتخاب و سفارش داد و از جمله این ویژگی ها، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اندازه ضخامت
 • مقدار وزن
 • قدرت کشسانی طولی و عرضی
 • مقاومت طولی و عرضی
 • انعطاف پذیری
 • مقاومت دمایی

در هر کدام از این موارد، روش هایی برای تست وجود دارد که مشتری با انجام آن ها، موفق به شناخت ایزوگام مرغوب، از نمونه های نامرغوب شود و به همین دلیل است که ما هم فروش محصولات ایزوگام خود را به صورت حضوری، امکان پذیر نموده ایم تا مشتریان، با شناخت کامل، بتوانند برای سفارش محصول مد نظر خود، اقدام نمایند.

کیفیت و نوع ایزوگام و همچنین برند این محصول، از جمله شاخصه هایی هستند که سبب می شود تا ایزوگام هایی با قیمت های مختلف، در بازار، وجود داشته باشد.

اگر شما، سفارش عایق رطوبتی را به همراه خدمات نصب به انجام رسانید، نوع شخص و دانش و تجربه ای هم که دارد می تواند از فاکتورهای تعیین کننده هزینه نصب به حساب آید.

با انتخاب بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار، این تضمین برای شما ایجاد می شود که بتوانید سالیان سال، با اطمینان و خیالی آسوده، از کیفیت ایزوگام، برخوردار شوید و نیازی به ترمیم و بازسازی هم نداشته باشید.

اگر در میان محصولات شرکت هوبر، بخواهیم یکی از گزینه های خوب را به شما معرفی نماییم، ایزوگام بردین دلیجان می تواند یکی از گزینه های خوب برای سفارش شما به حساب آید که ده سال ضمانت به همراه پنج سال بیمه به همراه دارد.

شناخت ایزوگام مرغوب

روشهای شناخت ایزوگام مرغوب

با توجه به این که نصب ایزوگام و هزینه های جانبی آن، قیمت بالایی دارد، به همین دلیل، نیاز است که مشتریان، در انتخاب برند و نوع ایزوگام، حساسیت ویژه ای داشته باشند تا از خسارت های بعدی و هزینه های جبران ناپذیر، جلوگیری نمایند.

اگر قصد خرید ایزوگام خوب دارید، باید در نظر داشته باشید که ویژگی های زیر، به همراه عایق رطوبتی باید باشد:

 1. مقاومت کششی
 2. مقاومت پارگی
 3. قدرت جذب آب
 4. میزان قدرت در برابر اشعه خورشید
 5. میزان مقاومت دمایی
 6. قدرت انعطاف پذیری در دمای مختلف
 7. عدم عبور رطوبت
 8. داشتن ضخامت و وزن مناسب

اگر قصد شناخت ایزوگام مرغوب از نمونه های بی کیفیت در بازار را دارید، نخستین گام، بوی عایق رطوبتی می باشد که این بو، در خصوص ایزوگام های نامرغوب، نامطبوع می باشد. اما استفاده از پلیمر و قیر مرغوب، عاملی برای افزایش کیفیت محصول خواهد بود.

از ویژگی های دیگر ایزوگام مرغوب، عدم ایجاد رنگ سیاه برروی دست بوده و این هم نشان از آن دارد که در تولید این نوع از عایق رطوبتی، از بهترین نوع مواد اولیه، استفاده شده است.

شما با خرید محصول عایق رطوبتی از موقعیت های مطمئن، به سادگی می توانید اقدام به سفارش ایزوگام باکیفیت نمایید و این امر از طریق این سایت هم امکان پذیر شده است.

بهترین ایزوگام موجود در بازار

بهترین ایزوگام موجود در بازار کدام است

اما با توجه به برندهای متعددی که تولید کننده ایزوگام می باشند، این سوال مطرح می شود که بهترین ایزوگام موجود در بازار کدام است؟

برای پاسخ به این سوال، نیاز است که در گام نخست، بتوان نوع نیاز مشتری را تشخیص داده و بر اساس نوع پروژه و همچنین اولویت های مد نظر مشتری، اقدام به پیشنهاد گزینه مناسب نمود.

اما در میان محصولات شرکت هوبر، اگر بخواهیم به معرفی یکی از گزینه های خوب و باکیفیت، اقدام نماییم، ایزوگام مارک بردین دلیجان می تواند یکی از انتخاب های هوشمندانه و آگاهانه به حساب آید.

دارا بودن استاندارد ملی، تولید شدن با دو لایه تیشو و پلی استر، متناسب بودن با شرایط آب و هوایی مختلف، وزن استاندارد، ضخامت مناسب از جمله ویژگی های این برند ایزوگام دلیجان محسوب می شود تا شما در نهایت بتوانید با اطمینان از کیفیت این محصول، اقدام به ثبت سفارش آن نمایید.

بهترین زمان برای ایزوگام پشت بام

با توجه به این که پشت بام از اصلی ترین پروژه هایی است که برای نصب ایزوگام، مورد انتخاب قرار می گیرد، به همین دلیل، باید زمان مناسبی هم برای عایق کاری این نوع از پروژه ها، تعیین نمود چرا که شرایط آب و هوایی، تاثیر بسزایی برروی نتیجه کار و بازدهی، خواهد داشت.

در فصل های گرم که دمای هوا بین ۱۵ تا ۴۰ درجه سانتی گراد باشد، به عنوان یکی از بهترین بازه های زمانی خواهد بود که اقدام به نصب عایق های رطوبتی نمود و این بازه زمانی، برروی میزان چسبندگی ایزوگام هم تا حد زیادی تاثیر می گذارد.

عدم ترک خوردگی و طبله شدن هم از دیگر عواملی است که در صورت نصب درست و به موقع ایزوگام، می توان به دست آورد.

البته در نظر داشته باشید که بازه زمانی گفته شده، کلی می باشد و برای شهرهای مختلف، می تواند متفاوت باشد چرا که شرایط آب و هوایی متفاوتی دارند.

خشک بودن سطحی که قرار به ایزوگام کاری است از جمله ویژگی هایی است که به هنگام نصب، باید مورد توجه قرار بگیرد تا قدرت ایزولاسیون هم افزایش یابد.

سفارش مستقیم ایزوگام از کارخانه

افرادی که تمایل به خرید عمده ایزوگام داشته باشند، بدون شک می دانند که کارخانه تولید کننده، به عنوان بهترین مرجع خواهد بود که بتوانند اقدام همکاری نمایند اما آیا این فرصت، برای تمامی افراد، مقرون به صرفه می باشد؟

بدون شک پاسخ به این سوال منفی است چرا که نکته اول این است که مشتریان در شهرهای مختلفی قرار دارند و در نتیجه، هزینه های باربری برای این دست از مشتریان، بالا خواهد بود و از طرفی، حجم سفارش مشتریان مختلف، متفاوت بوده و همین مسئله هم بروی قیمت تمام شده، تاثیر گذار می باشد.

شرکت هوبر، با توجه به این که کارخانه خود را در شهر دلیجان قرار داده است، به همین دلیل، دسترس پذیری راحتی به تمامی شهرها دارد اما اگر شما در شهرهای دور، بخواهید حجم پایینی از ایزوگام را سفارش دهید، بدون شک، این امر برای شما، مقرون به صرفه نخواهد بود.

شرکت تولیدی هوبر، این آمادگی را برای ارائه مشاوره های لازم به شما مشتریان را فراهم ساخته است تا شما با آگاهی از لیست محصولات و روش های خرید و …، یک خرید خوب و مطمئن را در زمینه عایق های رطوبتی تجربه نمایید.

این مشاوره، در زمینه های دیگری همچون انتخاب نوع ایزوگام مناسب هم خواهد بود تا در نهایت، یک همکاری رضایت بخش را بتوانیم پایه ریزی نماییم.

بازار فروش ایزوگام در تهران

بازار فروش ایزوگام در تهران با بهترین قیمت

با توجه به این که حجم قابل توجهی از مشتریان ما در شهر تهران قرار دارند، پس باید به دنبال راهکاری بود که بهترین محصول را با بهترین قیمت در این شهر، در دسترس مشتریان قرار داد و به همین دلیل، با داشتن یک انبار بزرگ در شهر تهران، محصولات ایزوگام هوبر را توانسته ایم در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

محصولات شرکت ما، به لحاظ برند و کیفیت و قیمت، متفاوت بوده و شامل موارد زیر می شود:

 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام بان گستر دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام پشم شیشه پارسا

در نظر داشته باشید که هر کدام از این محصولات، دارای مشخصه ها و استانداردهایی هستند که سبب تمایز با دیگری می شود و در نهایت، شما بتوانید گزینه مناسب را بر اساس پروژه های خود انتخاب و سفارش دهید.

به هر حال، همکاری با شرکت هوبر، می تواند در کمترین بازه زمانی، نیازهای شما را با بهترین نوع محصولات، رفع نماید.

خرید ایزوگام صادراتی برای ترکیه

خرید ایزوگام صادراتی برای ترکیه

ایزوگام بردین دلیجان، به عنوان یک ایزوگام صادراتی می باشد که حتی برای بازار ترکیه و کشورهای اروپایی می تواند مناسب باشد و خرید ایزوگام صادراتی، برای مشتریانی که به دنبال کیفیت هستند، بهترین گزینه خواهد بود.

با وجود این که این محصول به نام صادراتی شناخته می شود، اما در بازار داخلی هم عرضه می نماییم چرا که ظرفیت های بالای تولید شرکت هوبر، عاملی بر آن شده تا بتوانیم به تامین خواسته ها و نیازهای مشتریان خود در کمترین بازه زمانی، اقدام نماییم.

اما صادرات، امری است که نیاز به مجوزهایی از جمله مجوزهای سازمان بورس دارد و اگر شما هم خواهان فعالیت های تجاری در این عرصه هستید، به سادگی می توانید از مجوزهای شرکت هوبر به جهت فعالیت های صادراتی، استفاده نمایید.

شرکت ایزوگام هوبر

بهترین مارک ایزوگام بردین دلیجان

در قسمت قبل بیان شد که یکی از بهترین مارک های ایزوگام هوبر، مربوط به برند بردین دلیجان می باشد که اگر بخواهیم به بیان مشخصات کلی این نوع عایق رطوبتی اشاره نماییم، اطلاعاتی همچون وزن ۴۲ کیلوگرم و ضخامت ۴ میلیمتر را می توان بیان نمود.

همچنین با توجه به استفاده از قیر مرغوب پلیمری ۶۰/۷۰ در این محصول، شاهد آن خواهیم بود که قدرت چسبندگی بالاتر و همچنین مقاومت دمایی بیشتر در این محصول، مشاهده می شود.

شرکت هوبر به منظور راحتی و اطمینان بیشتر مشتریان خود، بیمه نامه پنج ساله و ضمانت ده ساله کتبی را هم در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند با اطمینان کامل برای انتخاب و سفارش این نوع از محصولات، اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

برای خرید ایزوگام دلیجان با مارک اصل بهترین راه خرید از بخش فروش کارخانه  همچنین …

تماس بگیرید