خانه / ایزوگام قیمت / لیست قیمت محصولات ایزوگام صادراتی درجه یک

لیست قیمت محصولات ایزوگام صادراتی درجه یک

عایق های رطوبتی با توجه به مواد اولیه به کار رفته در تولید هر یک، درجه بندی کیفی انان تغییر می کند. قیمت ایزوگام درجه یک نسبت به نمونه های درجه دو و سه نسبتا بیشتر است. اما با توجه به مقاومت بالای ان در برابر سرما و گرما هزینه های جانبی را از بین برده یا کاهش می دهد. این هزینه ها می توانند شامل تعمیرات ایزوگام، تعمیرات سازه و غیره باشند.

ایزوگام هایی که دارای استاندارد های تعیین شده توسط اداره استاندارد باشند، درجه یک شناخته شده و قابلیت صادرات به دیگر کشور ها را دارند. ایزوگام صادراتی درجه یک از نظر پارامتر هایی همچون قیر، وزن، ضخامت، کیفیت، و غیره تایید شده است. برای خرید ایزوگام درجه یک با مناسب ترین قیمت اینجا کلیک کنید .

معرفی بهترین ایزوگام جهت صادرات

برای صادرات ایزوگام، نیاز به رعایت پارامتر های مختلفی در تولید این محصول وجود دارد. تمامی آیتم ها باید طبق استاندارد داخلی و بین المللی باشند تا مجوز صادرات را پیدا کنند. نمونه های درجه یک می توانند برای تمامی بخش های سازه کاربرد داشته باشند؛ از جمله سقف و پشت بام، سرویس های بهداشتی، استخر، دیواره ها و غیره. همچنین ضریب حفاظتی بالای انان، استفاده از ان را برای تمامی انواع اب و هوا ممکن می سازد.

ایران دارای سرشناس ترین برند های جهانی در تولید ایزوگام است. این محصولات به علت داشتن کیفیت عالی و درجه یک مشتریان بسیاری دارند. مشتریان این محصول به سازندگان درون کشور محدود نشده؛ بلکه به منظور صادرات به دیگر کشور ها نیز ارسال می شوند.

از برترین برند های ایزوگام جهت صادرات می توان به:

 • ایران شرق
 • عایق کار
 • حفاظ بام
 • پشم شیشه تبریز
 • سهند عایق
 • بام گستر تبریز
 • آل سال بام

اشاره کرد. تمامی این برند ها به اداره استاندارد ارسال شده تا کیفیت انان تایید شود. پس از تایید کیفیت توسط ازمایشگاه ها، اجازه ارسال به دیگر کشور ها را به دست می آورده اند.

عوامل-موثر-در-کیفیت-و-قیمت-ایزوگام-درجه-یک

عوامل موثر در کیفیت و قیمت ایزوگام درجه یک

کیفیت ایزوگام با توجه به مواد اولیه به کار رفته در تولید ان و رعایت پارامتر های استاندارد تعیین می شود. یک عایق با کیفیت شامل فاکتور های زیر است:

 • قیر مرغوب پلیمری
 • تیشو ، پشم شیشه و سایر مواد مرغوب
 • ضخامت استاندارد (بین ۳٫۵ الی ۴ میل )
 • وزن استاندارد

پس از تایید این فاکتور ها، عایق قیمت گذاری می شود. هر رول دارای متراژ مشخصی است که این متراژ معمولا ده متری است و وزن ان بین ۳۷  الی ۴۲ کیلوگرم است. البته در برخی شرایط این فاکتور ها تغییر پیدا می کنند. به عنوان مثال عایق های مناسب مناطق بسیار سرد از ضخامتی بیشتر در حدود ۵ میل برخوردارند؛ که در این شرایط طبیعتا وزن هر رول مقداری بیشتر خواهد بود.

تمامی این پارامتر ها در قیمت نهایی ایزوگام درجه یک تاثیر گذار هستند. علاوه بر این، ممکن است هزینه هایی جانبی از جمله ارسال محصول و هزینه نصب نیز به رقم کل افزوده خواهد شد.

 

نکات مهم در هنگام خرید ایزوگام

یکی از مهم ترین نکات در حین خرید توجه به موقعیت سازه است. بر اساس اینکه:

 • هدف عایق بندی کدام منطقه از سازه است.
 • سازه در چه منطقه جغرافیایی بر اساس اب و هوا قرار دارد.

نوع ایزوگام متفاوت خواهد بود. مثلا مناطق گرم و مرطوب نیاز به ایزوگام هایی با روکش الومینیومی دارند؛ در حالی که مناطق سرد و پر باران با ایزوگام های ضخیم تر محفوظ خواهند ماند.

پس از انتخاب نوع مناسب، برندی انتخاب شود که بهترین و مرغوب ترین کالا را تولید کرده؛ و دارای نشان استاندارد باشد.

علاوه بر برند محل خرید نیز حائز اهمیت است. نمایندگی های خرید ایزوگام مرغوب در ایران و دفاتر فروش در کارخانه معمولا بهترین اجناس را در اختیار مشتری قرار می دهند. همچنین ضمانت نامه و گارانتی نیز باید در هنگام خرید دریافت شود.

پیش از خرید، رول ها را به دقت مشاهده نمایید. تمامی اطلاعات باید روی بسته ها درج شده؛ و همچنین رول ها کاملا سالم و بدون اسیب های فیزیکی باشند.

لازم به ذکر است که در صورت سفارش از دیگر شهر ها، هزینه ارسال نیز به رقم نهایی افزوده می شود. پیش از خرید، از شرایط و هزینه ارسال اطمینان حاصل کنید. چرا که گاها ارسال ممکن است مبلغ نسبتا بالایی به نرخ نهایی افزوده کند.

نحوه-تشخیص-ایزوگام-استاندارد

نحوه تشخیص ایزوگام استاندارد

از لحاظ ظاهری تا حدود بسیاری می توان ایزوگام استاندارد را تشخیص داد. این ویژگی های ظاهری به صورت زیر می باشد:

 • بوی مناسب: ایزوگام نامرغوب بوی مازوت یا لاستیک بی کیفیت و نیم سوخته می دهد.
 • جنس: با تماس دست روی رول ها، اجسام ریز و سیاه رنگ نباید به دست بچسبد.
 • انعطاف پذیری:ورقه ها نباید بسیار خشک و بدون انعطاف باشند. انعطاف بالا کمک می کند تا به راحتی بدون شکستگی روی سطوح قرار بگیرد.

علاوه بر این موارد، از لحاظ فنی نیز باید دارای ویژگی هایی باشند. این ویژگی ها روی هر بسته درج می شود؛ از جمله  وزن، ضخامت، طول، علامت استاندارد، تاریخ تولید و انقضا و غیره.

رول ها باید در شرایط استاندارد بارگیری و ارسال شوند. هنگام دریافت هیچگونه شکستگی، ترک خوردگی و نشانه های مخدوش شدن نباید روی ان ها دیده شود.

لازم به ذکر است که گارانتی و ضمانت نامه به نوعی ضامن کیفیت محصول است. در شرایط دریافت گارانتی، خریدار می تواند در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال و یا مشکلات ثانویه درخواست تعمیرات به صورت رایگان داشته باشد.

نمونه های بی کیفیت گارانتی نداشته و فاقد نکات ظاهری ذکر شده هستند. علاوه بر این، در هنگام نصب و یا مواجهه با شرایط دمایی متغیر دچار ترک خوردگی های متعدد می شوند. حضور هرگونه برش و ترک خوردگی ناشی از نامرغوب بودن است و تاثیر کلی ایزوگام را از بین می برد.

مراکز و نمایندگی های صادرات ایزوگام

هر برند علاوه بر شهری که کارخانه تولیدی در ان مستقر است در دیگر شهر ها نیز دارای نمایندگی است. این کار کمک می کند تا مشتریانی که تمایل به خرید حضوری دارند بتوانند مستقیما به مراکز فروش مراجعه کنند. در نتیجه مشتریان می توانند علاوه بر مراجعه به کارخانه به نمایندگی ها نیز مراجعه کنند.

در سال های اخیر، این مراکز به منظور تسهیل روند انتخاب و خرید سایت های فروش نیز تاسیس کرده اند. این وبسایت ها مستقیما محصولات را در اختیار مشتری قرار می دهد. تفاوت ان با خرید حضوری در صرفه جویی زمان و هزینه است. چرا که مشتریان در تمامی نقاط ایران و جهان می توانند مستقیما به محصول دسترسی داشته؛ و محصولات را در سریع ترین زمان دریافت نمایند. از طرف دیگر خرید اینترنتی حذف واسطه ها را به همراه داشته و قیمت ایزوگام درجه یک را به قیمت درب کارخانه نزدیک می کند.

قیمت-ایزوگام-صادراتی-مرغوب-تبریز

قیمت ایزوگام صادراتی مرغوب تبریز

قیمت ایزوگام درجه یک تحت تاثیر عوامل مختلفی مرتبا در حال نوسان است. این امر در ارتباط با ایزوگام صادراتی تبریز نیز صدق می کند. به منظور خرید،نیاز است تا مشتری مرتبا با مرکز خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده در ارتباط بوده و لیست قیمت را استعلام گیری نماید.

صادرات ایزوگام استاندارد همراه با پلمپ گمرکی

مشتریان خارج از کشور همواره می توانند این محصول را از برند های با کیفیت مورد نظر خریداری کنند. برند های سرشناس، محصولات صادراتی را همراه با ضمانت نامه تدارک دیده اند. هنگام ارسال سفارشات به بازارچه های مرزی  تمامی بسته ها توسط اداره گمرک پلمپ شده و مجوز ها تایید می شوند. این روند، خریدی ایمن را توسط مشتریان خارج از کشور فراهم می کند. در حال حاضر برند های :

 • وام بام شرق
 • دربار بام
 • شمایل بام
 • آذربایجان
 • تاوریژ بام
 • کلانتر

از برترین برند ها به منظور صادرات ایزوگام هستند. این برند ها محصولات صادراتی را با پلمپ گمرکی و تاییدیه ها ارسال می کنند.

ایزوگام-درجه-یک-مناسب-صادرات

ایزوگام درجه یک مناسب صادرات

دسترسی به بهترین نوع قیر در ایران، صادرات ایزوگام را تبدیل به یکی از پایه های مهم صادرات در این کشور کرده است. این محصولات از قیر های پلیمری با ۶۰ الی ۷۰ درصد خلوص تهیه شده اند؛ که همین مساله اولین نکته حائز اهمیت در کیفیت ان است.

این محصولات دارای تاییدیه های اداره استاندارد ایران و اروپا هستند؛ و باید تمامی نتایج حاصل از تست نمونه ازمایشگاهی و موارد درج شده روی جلد رول مطابق با مشخصه های کیفی باشد.

عایق های صادراتی باید مستقیما از کارخانه خریداری شده و در همان محل پلمپ گمرکی شود. با توجه به شرایط صادرات ایزوگام مرغوب به کشور های همسایه و هزینه های ارسال، سفارشات ایزوگام صادراتی معمولا به صورت عمده صورت می گیرد. به این صورت که کشور های گرم و خشک مثل (عراق) نیاز به عایق هایی متفاوت از مناطقی مثل روسیه با برودت و بارندگی بالا دارند.

لیست قیمت خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

قیمت ایزوگام به عوامل زیر بستگی دارد :

 • قیر
 • تیشو
 • پلی استر
 • تعداد لایه ها
 • وزن رول
 • ضخامت رول
 • تناژ درخواستی

و غیره تغییر می کند.  با توجه به نوسان هزینه این اقلام ، افراد برای خرید باید مرتبا از مراکز مربوطه استعلام قیمت بگیرند. در برخی شرایط به ویژه جهت سفارشات عمده، خرید بی واسطه ایزوگام مستقیم از درب کارخانه، ارزان ترین و کم هزینه ترین روش است.

علاوه بر این می توان در مورد هزینه های جانبی همچون ارسال و نصب نیز به صورت توافقی به رقمی مقرون به صرفه دست یافت.

این دفاتر مستقیما در کارخانه تولیدی قرار گرفته اند. برای استعلام گیری از انان امکان مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی وجود دارد.

خرید-و-فروش-ایزوگام-به-صورت-عمده

خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده

انبوه سازان به منظور کاهش قیمت نهایی از روش خرید عمده استفاده می کنند. این نوع خرید و فروش از مزایای زیادی برخوردار است. با ثبت سفارشات عمده، قیمت اخر هر رول نسبت به همان محصول در شرایط تکی کاهش پیدا خواهد کرد.

علاوه بر این در شرایطی که خریدار نوع خاص و سفارشی مد نظر داشته باشد، می تواند این محصول را سفارش دهد.

گاها فروشندگان در شرایط انجام معامله با خریداران عمده، تخفیفاتی دیگر را در ارتباط با هزینه ارسال و نصب در نظر می گیرند.

بهترین محل برای خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده دفاتر مستقر در کارخانه و نمایندگی ها هستند.

لیست محصولات ایزوگام تبریز

هر برند انواع مختلفی از ایزوگام ها را تولید می کند. این محصولات می تواند به صورت انواع عایق های:

 • دو لایه
 • سه لایه
 • روکش دار
 • پودری

و با سایر آیتم های متغیر باشند. فرد با مراجعه به نمایندگی یا دفتر فروش می تواند کاتالوگ محصولات را مشاهده نماید. این کاتالوگ حاوی اطلاعات دقیق از انواع محصولات همراه با لیست قیمت است.

علاوه بر این وبسایت هایی متعلق به هر برند تدارک دیده شده است؛ که نوعی کاتالوگ الکترونیکی است که معمولا سایت ها روزانه اپدیت می شوند تا خریداران به لیست بروز دسترسی داشته باشند. برای مشاهده بهترین نوع ایزوگام تبریز جهت صادرات کلیک کنید .

نحوه-خرید-اینترنتی-ایزوگام-باکیفیت

نحوه خرید اینترنتی ایزوگام با کیفیت

تقریبا تمامی برند های سرشناس دارای وبسایت های فروش محصولات هستند. این سایت ها کمک می کنند تا خریداران از مناطق دور تر نیز بتوانند به کاتالوگ محصول و نیز قیمت ان ها دسترسی داشته باشد.

برای خرید اینترنتی، ابتدا باید محصول مورد نظر را بین اقلام ارائه شده انتخاب نمود. با ورود به اطلاعات هر ایزوگام، تمامی مشخصات و ویژگی های ان ثبت شده است. با تایید نوع، نیاز به انتخاب رول ها وجود دارد.

تعداد رول باید با توجه به مساحت منطقه مورد نظر صورت بگیرد. سپس اطلاعات مقصد درخواست شده؛ و فرد به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می شود.

در صورت برخورد با پرسش های احتمالی می توان با شماره های واحد فروش در سایت تماس حاصل نمود.

سفارشات ثبت شده با تایید پرداخت در صف ارسال قرار گرفته و در زمان مقرر به دست خریدار خواهد رسید.

لیست قیمت ایزوگام درجه یک ۱۴۰۲ بدون نصب

یکی از اصلی ترین هزینه های جانبی، هزینه نصب ایزوگام است. نصب باید حتما توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت بگیرد. چرا که در غیر این صورت امکان نصب غیر اصولی و هدر رفتن رول وجود دارد. در کل هزینه ها فقط شامل خرید رول و بعضا ارسال آن می شود.

برای استعلام قیمت پیش از خرید، می توان با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی از قیمت ها مطلع شد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

ایزوگام دلیجان اصل | قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

برای خرید ایزوگام دلیجان با مارک اصل بهترین راه خرید از بخش فروش کارخانه  همچنین …

تماس بگیرید