خانه / ایزوگام تبریز / بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر مارک شمایل تبریز

بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر مارک شمایل تبریز

کارخانه های تولید ایزوگام مبنای تولیدات خود را بر اساس نیاز بازار قرار داده اند. با توجه به اینکه اقلیم کشور ایران دارای تنوع می باشد بر همین اساس کارخانه های ایزوگام  تولیدات خود را منطبق بر اقلیم های گرمسیری، سردسیری و معتدل قرار داده‌اند.

کارخانه های تولیدی با استفاده از فرمول ویژه محصولات خود را تولید می نمایند. از جمله عایق های رطوبتی که می‌تواند در اقلیم ایران بسیار مورد استفاده قرار بگیرد، ایزوگام های  گرمسیری است.

ایزوگام های گرمسیری بر اساس نوع مواد استفاده شده در آن دارای کیفیت و طول عمر خوبی می باشند. در هنگام خرید لازم است به نشان استاندارد ایزوگام توجه شود.

بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر مارک شمایل تبریز

ایزوگام گرمسیری کارخانه شمایل بام

کارخانه شمایل بام تبریز با تولید بهترین ایزوگام های مناسب برای اقلیم گرم و خشک توانسته است با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک محصولات خود را در بازار عرضه نماید. ایزوگام های گرمسیری با انعطاف پذیری بالا در برابر شرایط آب و هوایی بسیار گرم و تابش نور خورشید می توانند بدون تغییر شکل از سازه شما حفاظت نمایند. این گونه ایزوگام ها که فویل دار می باشند با انعکاس تابش نور خورشید می توانند میزان حرارت وارد شده به ساختمان را کاهش دهند از این رو در مصرف کاهش انرژی اثر مثبت دارند.

ایزوگام های مخصوص اقلیم گرمسیری را می توانید از درب کارخانه شمایل بام تبریز تهیه نمایید. این امر زمانی امکان پذیر است که با تماس با کارشناسان هوبر ثبت سفارش نمایید. شرکت هوبر با معرفی بهترین ایزوگام های تولید شده در ایران با نشان استاندارد شما را در خریدی مطمئن یاری می کند.

جهت دریافت قیمت روز و لیست قیمت ایزوگام های کارخانه شمایل بام تبریز می توانید با کارشناسان هوبر در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع ایزوگام سهند

قیمت عمده ایزوگام کارخانه سهند تبریز

خرید مستقیم از کارخانه از اصول اولیه جهت کسب درآمد بیشتر می باشد. از آنجایی …

تماس بگیرید